בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכת שחיה ביתית גדולה

 

בריכת השחייה הביתית היא אחד המרכיבים האיכותיים ביותר שיכולים לשדרג איכות חיים

 
קשה לחשוב על מאפיין ברור ומובהק של איכות חיים ביתית מבריכות שחייה ביתיות. בנייה של בריכת שחייה ביתית היא לא תהליך זול במיוחד, השטח הנחוץ עבורה הוא לא קטן על פי רוב, והתחזוקה שלה גם היא דורשת השקעה לא מבוטלת – אך במידה ואנחנו יכולים להרשות זאת לעצמנו, הרי שמה שאנחנו מפיקים מבריכת השחייה הביתית הוא משמעותי בהתאם. היתרונות של בריכת שחייה ביתית מלבנית, כפי שהיא מתוכננת ונבנית במרבית הבתים, הם קודם כל היתרונות של בריכה ביתית – שדרוג יכולת השמירה על הכושר הגופני ובריאות הגוף, אפשרות איכותית של פנאי ואירוח בחצר הבית שלנו, וכמובן שגם שדרוג הזמן המשפחתי עם מרכיב מהנה כל כך.
 
 
בריכת שחיה מלבנית
 
 
 
בריכות שחייה ביתיות מלבניות
 
 
 
 

בריכת שחייה ביתית מלבנית – העיצוב הקלאסי של בריכה על כל יתרונותיו

 
  • למה בריכה מלבנית – בשביל להבין מדוע כדאי לבנות דווקא בריכת שחייה ביתית מלבנית, על פני האפשרויות האחרות של בריכות שחייה ביתיות, חשוב שנסתכל גם על העובדות היבשות, שמראות שמרבית בריכות השחייה הנבנות הן מלבניות. ואכן, יש בעיצוב המלבני לא מעט יתרונות מבחינת עיצוב הבריכה והמרחב הפתוח – היכולת לתכנן אותה בצורה מדויקת ובמידות מדויקות, והסגנון העיצובי המודרני והאיכותי שאנחנו מפיקים מהחדות ומהזוויתיות של הבריכה המלבנית.

  • מקסימום בריכה במינימום שטח – אם אנחנו מעוניינים בבריכה ביתית אבל יש לנו עבורה מרחב מוגבל יחסית, בריכה מלבנית היא בחירה איכותית במיוחד עבורנו. הסיבה לכך היא די פשוטה, וניתן להבין אותה מבחינה מתמטית נטו – עם עיצוב מלבני אנחנו מקבלים מקסימום שטח של בריכה עבור כל מ"ר שטח שאנו רוצים לנצל עבורה.
 
 
בניית בריכות מלבניות
 
 
 
בריכת שחיה מלבנית - בריכות סנטר
 
 
 
איך לבנות בריכת שחיה מלבנית
 
 
 
 

הגיע הזמן להשקיע בבית שלכם, באיכות החיים ובמשפחה שלכם - עם בריכה איכותית

 
בניית בריכת שחייה ביתית מלבנית, כמו כל בנייה של בריכת שחייה ביתית, היא דרך שלכם לשדרג את איכות החיים שלכם, ולא רק אותה. כפי שהסברנו, עם בריכות השחייה האיכותיות של בריכות סנטר אתם משדרגים את כל מה שקשור לבית שלכם – מחיי המשפחה שלכם, דרך חיי הפנאי שלכם וכמובן שגם הכושר הגופני שלכם. פנו עוד היום לבריכות סנטר לבניית הבריכה הביתית בעיצוב שמתאים לכם.