בריכות סנטר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841805
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בריכה על הגג

 
 
בריכה פרטית על הגג
 
בריכה פרטית על הגג
 
 
 
דירה עם בריכה על הגג
 
דירה עם בריכה על הגג
 
 
 
בריכה במרפסת גג
 
בריכה במרפסת גג
 
 
 
 
 

להרגיש כמו סלב עם בריכה על הגג

 
לא רק סלבריטאים ועשירים יכולים ליהנות מאיכות החיים של בריכה על גג בית פרטי. גם אתם יכולים להצטרף לרשימת האנשים שכבר הגשימו את החלום ובנו על הגג בריכה וגינה קטנה ומפנקת. יחד עם זאת, עליכם לדעת במה מדובר, לבצע את הבדיקות הנדרשות וליצור קשר עם חברה מתאימה.
 
 
 
 
 
 
 
בשלב הראשון תצרכו להגדיר את מטרת השימוש בבריכה ולהכיר במגבלות של הגג. המשקל המותר בגג הוא 150 ק"ג למ"ר, לעומת מרפסת בה מותר להציב 350 ק"ג למ"ר. יחד עם זאת, במבנים ישנים התקן הזה לא תמיד מיושם ולכן נדרש תיאום מול מהנדסים מומחים

כדאי לבדוק מה העומס המתאים עבור הגג ולוודא בחירה בבריכה איכותית. עומס יתר בגג אסור על פי החוק היות והוא מסכן את כל דיירי הבניין המשותף.
 
 
בריכה על הגג
 
 
 

בדיקות נוספות לפני הקמת בריכה על גג הבית

 
כדאי שתביאו בחשבון את הנושאים הבאים:

א. פגיעת שורשים באיטום – מי שרוצה לשלב בין בריכות לבין צמחיה צריך להימנע מפגישת שורשים באיטום. יש תקנים ברורים הנוגעים לאיטום, ניקוז ושיפועים והם מחייבים את הקבלנים ואנשי המקצוע.

 
 
 
 
ב. חדירת מים ונזילות – הבעיה הנפוצה ביותר של בריכה על הגג היא חדירת מים ונזילות. על הבעיה הזו אפשר להתגבר באמצעות בניית בריכה איכותית. טיפים נוספים הם לוודא ניקוז טוב ויעיל מתחת לריצוף, לשמור על פתחי ניקוז כפולים ולייצר שיפוע של לפחות 1.5 מתחת לאיטום.

ג. צימוח לא תקין – מצע גידול עם תנאים אופטימאליים של יחס אוויר ומים יבטיח מראה יוקרתי של הגג. השתמשו במערכת ניקוז לסילוק עודפי המים והתקינו מערכת השקיה ודישון כדי לשמור על הצמחים.
 

בחברת בריכות סנטר מתמחים בהקמת בריכה על הגג ומחכים לכם עם מחיר ללא תחרות. צרו קשר עם נציגינו ותקבלו את כל הפתרונות.