בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841805
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בריכות שחיה לגינה

 

בריכת שחייה לגינה מבטיחה שורה ארוכה של יתרונות. היא מאפשרת בילוי של זמן איכות עם הילדים, המשפחה והחברים והיא גם אחראית על עידוד ביצוע פעילות גופנית. הנגישות לבריכה מבטיחה איכות חיים גבוהה ושמירה על הבריאות לאורך זמן. הבריכה מתאימה עבור תיעול רגשות לביצוע פעילויות ספורטיביות ומשחקי מים, היא אידיאלית עבור טיהור הגוף והנפש לכל אורך השנה ויש לה גם משמעות כלכלית. 

 
 
 
 

לבלות יותר עם המשפחה באמצעות בריכות שחייה לגינה

 
השקעה בבריכות שחייה לגינה משתלמת בטווח הקצר והארוך. מבחינה בריאותית, הבריכה מאפשרת התמודדות יעילה עם כאבי גב, שרירים ומפרקים לכל הגילאים. היא מתאימה לפיתוח יכולות מוטוריות אצל תינוקות ופעוטות וילדים יכולים לבלות בה שעות ארוכות. מבחינה כלכלית, בריכה בחצר הבית מעלה את ערך הנכס והופכת את הגינה לאטרקטיבית ומזמינה.
 
 
 
בריכות שחיה לגינה
 
 
 
 

סל השירותים של בניית בריכה

חברת בריכות סנטר מעמידה לרשות הלקוח סל שירותים מגוון לקראת, במהלך ואחרי בניית בריכת שחייה:
- עבודות איטום למניעת נזילות ורטיבות
- חיפוי לצרכי דקורציה ועמידות
- שיפוץ בריכות שחייה קיימות
- בניית בריכות נוי בגדלים משתנים
- חיפוי PVC עם קרקעית עשויה פלדת אל חלד
 

אווירה מיוחדת לבריכת שחיה בגינה

 
כדאי להזכיר את החשיבות של תאורת בריכה ולהבין במה מדובר. אנחנו יודעים כיצד לבנות תאורה העולה בקנה אחד עם מאפייני בריכת השחייה הביתית. ראשית, אנו משקיעים בנורות לד חסכוניות, עמידות ואיכותיות אשר תורמת לאווירה בתוך הבריכה ומסביב לחצר. שנית, לרשותנו אנשי מקצוע מובילים שיכולים להמליץ על שילוב פתרונות תאורה ברמות תקציב שונות. כל מה שצריך לעשות על מנת ליהנות מהשירות שלנו הוא לתאם פגישת ייעוץ ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית.

חולמים על בריכות שחייה לגינה ולא יודעים מאיפה להתחיל? חייגו עכשיו 073-7841805 או השאירו פרטים באתר. נציגי בריכות סנטר יגיעו אליכם בהקדם.