בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכות זרמים עם ג'ט שחייה נגד הזרם

 
התקנת ג'ט שחייה בבריכה מאפשר לשחות מול זרם מים חזק, ממש כמו רעיון של הליכה על הליכון. ניתן לשחות כמה שרוצים ברצף כמו בבריכה אולימפית, גם בבריכת זרמים קטנה!
בצד השני של הבריכה ניתן להתקין ג'קוזי לפינוק מקסימלי אחרי האימון.
 
ג'ט לשחיה נגד הזרם
 

ג'ט מים בקצה הבריכה

 

בריכות זרמים הן כמה מהבריכות האיכותיות והיוקרתיות ביותר שניתן לבנות

 

העולם הרחב של בריכות זרמים טומן בחובו כמה מהבריכות האיכותיות ביותר שניתן למצוא בשוק היום, בוודאי כשאנחנו רוצים ליצור בריכת פנאי לשימוש פרטי עבורנו. מהי למעשה בריכת זרמים? ישנן כמה קטגוריות משניות בתחום זה, כששתיים מהן הן הידועות והאיכותיות ביותר. אפשרות אחד היא של בריכה בקנה מידה גדול, כשהזרמים שבה מהווים למעשה אפשרות לנו לשחות נגד הזרם וליהנות מקונסטרוקציה איכותית של בריכת גלים של ממש, שיכולה להיות מהנה לילדים ומבוגרים כאחד ולהיות הפנינג של ממש כשאנחנו מארחים חברים. האופציה השנייה של בריכות זרמים היא בבנייה של ג'קוזי או של בריכות יוקרה טיפוליות, אז הזרמים מהווים כלי טיפולי שממלא תפקיד של עיסוי ושל טיפוח הגוף. בכל מקרה, בשביל לבנות את בריכת הזרמים המתאימה לנו אנחנו צריכים לדעת מהם הדגשים המקצועיים המחייבים בתחום.

 
בריכת זרמים עם ג'ט
 
ג'קוזי מפנק בצד השני
 

כיצד נבצע בניית בריכת זרמים בצורה מקצועית מא' ועד ת'?

 
  • בתור התחלה, בנייה איכותית של בריכת זרמים תלויה בפרמטרים הרלוונטיים לבנייה של כל בריכה. אנחנו צריכים לנתח את השטח שלנו בצורה איכותית, לקבוע פרמטרים של אורך, רוחב ועומק, להתאים את סביבת הבריכה האיכותית לביצוע המקצועי שלה, ולדאוג גם לכלים המקצועיים ביותר בתחום תחלופת המים, כלי הבריכה השונים ובאופן כללי כל מה שעוטף אותה.

  • בריכות זרמים מקבלות גם פרמטרים אחרים מבריכות רגילות, שכן עלינו להתחשב בתכונות ספציפיות של עומק ושל רוחב שדרושות להשגת המטרות האיכותיות לשמן אנחנו מתכננים בריכות זרמים. בנוסף לכך, עלינו לדאוג גם למנגנוני דחיפת המים האיכותיים ביותר שנוכל להתאים לבריכה שלנו, בהתאם לצורך שלנו בה כבריכת ספורט, פנאי או כבריכה טיפולית.
 

בריכות זרמים עושים אצל השירות האיכותי ביותר בתחום הבריכות – בריכות סנטר

 
בריכת זרמים היא לא בריכה רגילה, גם בשימוש בה וגם במקצועיות הרבה שבה היא צריכה להיות מתוכננת ולהיבנות. בהתחשב בכך, אנחנו צריכים לפנות לשירות בניית הבריכות האיכותי ביותר בשוק – השירות של בריכות סנטר. אצלנו בבריכות סנטר תקבלו את השירות המקיף והמקצועי ביותר בתכנון, עיצוב ובנייה של הבריכה מא' ועד ת', כולל כל רצון, דרישה או גחמה שלכם.