בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841805
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בריכות סנטר - המומחים בהקמת בריכות שחיה

 
אין ספק כי בריכת שחייה מהווה תוספת מוצלחת לכל נכס נדל"ן באשר הוא. בין אם מדובר על בריכת שחיה שממוקמת במרפסת של דירת הגג בבניין דירות יוקרתי ובין אם מדובר בבריכה משותפת בחצר של מבנה מגורים, בכל מקרה תשדרג הבריכה את איכות החיים מצד אחד ותעלה את ערכו של הנכס מצד שני.

אבל רגע לפני שקופצים למים, צריך כמובן ללמוד לשחות. הכוונה היא להיכרות עם תהליך הקמת בריכות שחיה, תהליך שאינו עניין של מה בכך. התהליך דורש עבודת שטח יסודית מקדימה, עבודה מול אנשי מקצוע, השגת אישורים מתאימים והבנת היקף ההוצאה הכספית הצפויה.
 
 

לפני שמתחילים בהקמת בריכת שחיה

 

אפיון הצרכים, מסגרת התקציב ותנאי השטח

 

ישנם מספר פרמטרים עליהם יש לתת את הדעת קודם להקמת בריכת שחיה


  • אפיון הצרכים - יש לתאר במפורט את התכונות המצופות מהבריכה, או ליתר דיוק: מטרת ההקמה שלה. שאלו את עצמכם כמה אנשים עתידים לעשות בה שימוש, האם היא מיועדת למטרות טיפוליות (הידרותרפיה), למטרות אימון או למטרות שכשוך להנאתכם המרובה.

  • מסגרת התקציב - המסגרת התקציבית שתשמש אתכם לעבודות ההקמה צריכה להיקבע בשלב מוקדם ככל האפשר. חשוב להבין כי העלות של הקמת בריכות שחייה צריכה להוות רק חלק מהמסגרת התקציבית, כיוון שבדרך כלל יש צורך להשקיע כספים גם בסביבת הבריכה וברכישה של אלמנטים שונים שלא מהווים חלק אינטגרלי מתהליך ההקמה. לדוגמא: גידור סביב שטח הבריכה לצורך הגנה מפני נפילות או החלקות, רכישת מכשיר לניקוי המים או מכשיר חימום.
 
 
 
הקמת בריכות שחיה
 
הקמת בריכות שחייה בריכות סנטר
 
 
 
 
  • מיפוי תנאי השטח - סוג הבריכה, המימדים הנחוצים, טכניקת ההקמה של הבריכה ועוד שלל פרמטרים הנובעים, בין היתר, מתנאי השטח. יש לאפיין במדויק את תנאי השטח על מנת שניתן יהיה להמשיך בתהליך.
 

הקמת בריכות שחיה עם בריכות סנטר

 

חברה מקצועית המעניקה שירות מקיף

 
לאחר שתאספו את כל הנתונים הרלוונטיים, יהיה עליכם לפנות לחברה מקצועית העוסקת בתחום. הכרחי לבחור בחברה המעניקה שירות מקיף ככל האפשר:

  • ייעוץ - אנשי המקצוע של החברה יערכו לכם היכרות עם התחום ויעשו מאמצים להתאים בין השאיפות שלכם, לתנאי השטח ולמסגרת התקציב. מעין תיאום ציפיות שיאפשר לכם להעריך כיצד יבנה ויראה התוצר הסופי.

  • הקמה - השגת האישורים הנדרשים להקמה והקמת הבריכה בהתאם לתוכניות.

  • אחזקה - ניתן לבחור בחברה שמעניקה בנוסף לשירותי התקנת בריכות שחיה, גם שירותי אחזקה על מנת שתוכלו לעבוד מול גוף אחד לאורך כל הדרך.
 
במידה ואתם מעוניינים לעשות את הצעד הראשון לקראת הקמת הבריכה הפרטית המושלמת שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עמנו קשר.חברת בריכות סנטר היא החברה המובילה בישראל בכל הקשור לאספקת ציוד לבריכות שחיה, ייעוץ מקצועי, הקמה ותחזוקת בריכות שחייה.