בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משחקי בריכה

 
 

משחקי בריכה מומלצים לבריכה הביתית שלכם

 
 
 
אם יש לכם בריכה ביתית בבית עם ילדים, למה שלא תנצלו אותה היטב, ותציעו לילדים שלכם משחקים מהנים במיוחד? יש פעמים שבהם הילדים יגיעו עם רעיונות משלהם - אבל אתם גם יכולים להפתיע אותם עם כמה הצעות למשחקים מעולים ומהנים. מדבור על פעילויות בריכה שאפשר גם לבצע ביחד - מבוגרים וילדים, וכך לגבש את המשפחה, אבל אפשר גם לפעמים להשאיר את הילדים שישחקו באופן עצמאי.
 
 
 
בריכות שחייה ביתיות
 
 
 
 
 
 

אילו משחקים מומלצים?

 
  1. כדורעף מים - קונים רשת, מותחים אותה באמצע הבריכה וזה הכל! מדובר על פעילות נהדרת עבור בריכה ביתית. המנפחים כדור, ופשוט משחקים כדורעף - אבל בתוך המים!

  2. כדורסל מים - קונים סלים קטנים וכדור כדורסל קטן מפלסטיק. כעת המטרה היא שכל קבוצה תקלע לסל של הקבוצה היריבה. כמו בכדורסל אמיתי - אבל מאתגר ומהנה פי כמה!

  3. תחרות צלילה - יש גם משחקי בריכה שבכלל לא דורשים מכם שום ציוד, אלא רק קצת תעוזה - לעשות תחרות מי יכול לצלול הכי הרבה זמן ולעצור את הנשימה. שימו לב שעם ילדים קטנים חובה השגחת מבוגר!

  4. קפיצה למרחק - עוד תחרות נהדרת של פעילויות בריכה, אם היא מספיק גדולה ועמוקה. אפשר למשל לעשות תחרות מי מצליח לקפוץ למרחק הגדול ביותר. אפשר גם לעשות מקצה למבוגרים ומקצה לילדים!

  5. צלילה מתחת לרגליים - משחק שצריך בשבילו לפחות ארבעה משתתפים. שלושה יוצרים גשר עם הרגליים שלהם, והרביעי צריך לצלול ולעבור מתחת לכל הרגליים.
 

ליהנות עם פעילויות בריכה בבית

 
רוצים לדעת עוד על פעילויות עם בריכה ביתית? מעוניינים בהתקנה של בריכה ביתית ואיכותית עבור הבית שלכם? אתם מוזמנים לפנות לחברת ברכות סנטר, ואנחנו נתכנן לכם את הבריכה המושלמת שתתאים במדויק למשפחה שלכם! צרו קשר באתר או בטלפון 072-3217513.