בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אביזרי ניקוי לבריכה ביתית

 
 
על מנת ליהנות מבריכה פרטית לאורך זמן, חשוב מאוד לשמור על ניקיונם של מי הבריכה. מי בריכה לא נקיים הם גם כאלה שלא מזמינים להיכנס וכך מבטלים את ההנאה מהבריכה, וגם כאלה שיכולים להכיל הרבה מאוד חיידקים, שיכולים לפגוע בבריאות הסביבה ויתרה מכך – בבריאותם של המשתמשים.

על מנת לנקות את המים בצורה האופטימלית, מומלץ מאוד להצטייד באביזרי ניקיון לבריכת שחייה המיוצרים על ידי חברות מובילות, נמכרים באחריות והכי חשוב – מנקים את המים כמו שצריך. אלה הם האביזרים שמומלץ שיהיו ברשות כל מי שבבעלותו בריכה ביתית:
 
 

אז איך מנקים בריכה ביתית?

 
  • רובוט לניקוי בריכה – חשוב מאוד לרכוש רק רובוט שגם מנקה את המים מכל הלכלוך והחיידקים שנמצאים בתוכם, וגם מבצע טיפול מניעתי באמצעות פיזור הכימיקלים בצורה האופטימלית, שמבטיחה ניקיון של המים מחייד קים וממזהמים לאורך זמן. מומלץ מאוד לרכוש רובוט המתוכנן לנקות את כל שטח הבריכה, כולל רצפה, קירות ואת קו המים, ואשר צורך חשמל במתח נמוך, להפחתת הוצאות החשמל.

  • טבליות כלור – על מנת להבטיח שהמים יישארו נקיים מחיידקים, חשוב להכניס אל המקום הייעודי בבריכה טבליות כלור. החומר המצוי בטבליות אלה מתפזר לאט ועובר סירקולציה, כך שבשימוש נכון המים נשארים מטוהרים ממזהמים. חשוב מאוד לקבל את כל המידע אודות מספר הטבליות הרצויות ותדירות ההחלפה שלהן ממתקין הבריכה, על מנת להבטיח את התוצאות הרצויות – מים נקיים לחלוטין.
 
 
 
אביזרי ניקוי לבריכה ביתית
 
אביזרי ניקוי לבריכה - בריכות סנטר
 
 
 
 
  • רשתות – מכיוון שלא מפעילים את הרובוט בגלל כל לכלוך קטן שיש במים, חשוב מאוד להצטייד גם ברשתות לאיסוף אשפה. יש היום רשתות במגוון גדלים, וכל מה שצריך הוא לבחור את הרשת שמתאימה לגודל הבריכה שלכם ושיהיה לכם הכי קל להשתמש בה. חשוב לבדוק שחורי הרשת צפופים מספיק על מנת שלא לאפשר ללכלוך לצאת מהרשת וליפול בחזרה אל מי הבריכה.

  • מברשות – ממש כמו שלא תשתמשו ברובוט לניקוי כל לכלוך קטן שנופל למים, כך גם לא תפעילו אותו כדי לנקות כל כתם שמופיע על דפנות הבריכה. לצורך כל מומלץ להצטייד במברשות ניקוי ידניות, שבפעולה פשוטה ינקו כל כתם וישאירו לכם בריכה נקייה.

  • סט אביזרי ניקוי לבריכות – מי שלא מעוניין להיעזר ברובוט לניקוי בריכות, יכול לרכוש סטים של צינורות או של חלקי ניקוי המתחברים לצינור הגינה ולבצע ניקיון ידני יסודי בעצמו. יש מגוון סוגים של סטים, הכוללים בדרך כלל רשת, מברשת ומוט, המאפשרים להיפטר מרוב הלכלוך המצוי בבריכה. מומלץ להתייעץ לפני בחירה של סט כזה, על מנת להבטיח שהניקוי של המים באמת יהיה יעיל.
 
לקבלת מידע נוסף אודות אביזרי ניקיון ושירותי בניית בריכות שחייה צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.