בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך מתאימים בריכת שחייה לבית?

 
 

בריכת שחייה פרטית: החלום של כולם

 
בריכת שחייה פרטית היא ללא ספק החלום של כולם. אתם לא חייבים וילה ענקית כדי לאפשר לעצמכם להקים בריכה גדולה ומעוצבת ובכל בית בו יש חצר אפשר להקים בריכה שמתאימה לכם. אמנם החלום על בריכה יכול להיות מוגשם רק בעזרת כמה אלפי שקלים אך תלוי מאוד איזה סוג בריכה אתם רוצים ליצור. בסופו של דבר הבריכה צריכה להיות שמישה ומעוצבת ויש בריכות קבועות ובריכות שניתן לפרק. בריכות שניתן לפרק זוכות להעדפה בגלל שהן זולות יותר ובחורף אפשר לפרק אותן אך בריכות קבועות הן אלו שמשדרות יוקרה, הן אלו המעוצבות ביותר ואיתן אפשר ליהנות עם רחצה של הרבה אנשים.

 

תכנון קפדני בגלל שאין חרטות

 
 
הבעיה בבריכות קבועות טמונה בשמן, הן קבועות. אי אפשר להתחרט אחרי שהקימו את הבריכה, קשה מאוד לשנות אותה ולכן יש צורך לתכנן אותה היטב. התכנון מתחלק לשני שלבים: ראשית יש להחליט איזו סוג בריכה רוצים להקים. אם מדובר על בריכה קבועה עלית יש צורך להשתמש בחומרים ועיצובים שונים לעומת בריכה שקועה. אחרי שהוחלט על ממדי הבריכה וסוג הבריכה יש צורך לעבור לפן העיצובי ולהחליט כיצד היא תיראה. יש מספר אלמנטים שמשפיעים מאוד על עיצוב הבריכה והם חייבים להיבחר לפי דרישת הלקוח וסוג הבריכה.

 
 
 
התאמת בריכת שחייה לבית
 
 
 
 

למה מתייחסים בבחירת בריכת שחייה?

 
  • כדי לבחור את הבריכה הטובה יש צורך להתאים אותה לבית. ההתאמה הראשונה צריה להיעשות בגודל. הגודל של הבריכה לא חייב להיות בדיוק בגודל החצר ויש לקוחות רבים שמעדיפים להשאיר לפחות חצי מהחצר כמו שהיא בלי לגעת בה. אמנם החורף בישראל קצר מאוד אך חשוב לזכור שאתם עדיין תרצו שטח נוסף בו תוכלו להניח שולחן ולעשות על האש ולא לכסות את כל החצר בבריכה. כאן נכנס הפן העיצובי ובגודל הבריכה הרצויה.

  • ארי שהחלטנו על גודל הבריכה יש צורך לבדוק איזה סוג בריכה. יש בריכות עיליות ויש בריכות שקועות. בריכות עליות הן בריכות שצריך לעלות על מדרגה או כמה מדרגות כדי להגיע למים ויש להן תכנון אחר מאשר בריכות שקועות בהן אתם נתקלים בבריכות ציבוריות. כל אחד יכול לבחור לעצמו איזו בריכה הוא רוצה והשימוש בחומרים יכול להיות מגוון.

  • אפשר להקים בריכה מעץ או בריכות מבטון, כל אחד לפי ההעדפה העיצובית שלו וההרגשה שלו. בריכות מעץ נראות יותר טבעיות אך יש להן תכונות אחרות מאשר בטון שהוא בלי ספק חזק יותר. בכל מקרה אם תבחרו בחברה טובה ואיכותית הבריכה שלכם תהיה עמידה מאוד ואין לכם מה לדאוג בגלל שהן מותאמות לתנאים חיצוניים של שמש וגשם.
 

איך מעצבים את הבריכה?

 
אם רוצים לעצב בריכת שחייה פרטית יש צורך להתייחס לכמה אלמנטים עיקריים ביניהם התאורה והריצוף. המים של כולנו באותו צבע ולכן אם רוצים לקבל בריכה איכותית יש צורך להשקיע מחשבה ולהשתמש בהקמה שלה בכל מיני אלמנטים כמו למשל ריצוף בצבע שהולם את דפנות הבריכה וכמובן מתאים לבית עצמו. לא לכל בית יתאים אותו ריצוף ולצד ריצוף קטן כמו בבריכות ציבוריות גדולות יש בריכות עם ריצוף גדול יותר ובצבעים אחרים שיכולים גם ליצור צורות שנראות מהגובה, דפנות מעוצבות לבריכה, מדרגות בסגנונות שונים ועוד.

 

אל תשכחו את התאורה

 
מי שירצה להתרחץ בלילה יהיה חייב לספק לעצמו תאורה נכונה. לתאורה יש צורך להיות גם נעימה ומאירה וגם מעוצבת. התאורה מתחלקת לתאורה חיצונית שנמצאת מחוץ לבריכה ותאורה בתוך המים עצמם. אם אתם רוצים בריכת שחייה מעוצבת בריכות סנטר כאן בשבילכם כדי להראות לכם שכשמקצוענים מבצעים את העבודה היא פשוטה ומהירה.
 

בריכות סנטר - בניית בריכת שחייה תוך תכנון קפדני ומקצועי

 
בריכות סנטר מומחית בבניית בריכות שחייה למגזר הפרטי והעסקי תוך התאמה לתנאי השטח והמרחב בחצר הפרטית, בגג או בכל מקום אחר בו תרצו להקים את בריכת השחייה. הניסיון המקצועי רב השנים שלנו והצוות המיומן שלנו יבטיחו לכם בניית שחייה חלומית אשר תשרת אתכם נאמנה לאורך שנים.

מעוניינים להקים בריכת שחיה? צרו קשר עם בריכות סנטר ותקבלו הצעה יפה לבניית בריכת שחייה חלומית:
מעוניינים בהקמת בניית בריכת שחייה? צרו קשר עם המומחים של בריכות סנטר לקבלת הצעה יפה!
072-3217513