בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיצד לבדוק את איכות המים בבריכת שחייה?

 
 

איכות המים בבריכת השחייה חייבת להיות גבוהה ללא פשרות לשמירה על בריאותנו

 
בריכות שחייה הן חלק מהותי ובלתי נפרד משגרת החיים של רבים מאתנו. בין אם מדובר בבריכת שחייה ציבורית בחדר הכושר או במועדון שלנו, ובין אם מדובר בבריכת שחייה פרטית של ממש, הבריכה הופעת לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו ואנחנו צריכים לדעת בדיוק כיצד נוכל להיות בטוחים שהבריכה אכן מתאימה לשימוש יום יומי שלנו מבחינה בריאותית. הדבר נכון במיוחד, כמובן, כאשר מדובר בבריכת שחייה פרטית שלנו – אך אם אנחנו צריכים לדאוג לתחזוקתה של בריכת שחייה ציבורית כזו או אחרת הדבר נכון פי כמה וכמה, כאשר בריאות של אנשים רבים תלויה בבדיקה האיכותית של איכות המים בבריכה. כעת, נבין בדיוק מהם הפרמטרים הקובעים את איכות המים בבריכת השחייה וכיצד נוכל לדעת שהמים אכן איכותיים ומתאימים לשחייה, ומה נוכל לעשות במידה והם אינם.
 

מהן הבדיקות אותן צריך לבצע במי הבריכה, ומהן האינדיקציות שחשוב שנכיר בבדיקות אלה?

 
 
  • כלור - הכימיקל החשוב ביותר בכל בריכה באשר היא הוא הכלור. תפקידו של הכלור, כידוע לכולנו, הוא לחטא את המים באופן אקטיבי וכך לאפשר את השימוש הנרחב בהם על ידי אנשים רבים מבלי שנדביק אחד את השני בווירוסים ובחיידקים חדשות לבקרים. רמת הכלור הנכונה בבריכת שחייה היא בין 1 עד 1.5 ppm, כאשר את הבדיקה מבצעים דרך ציוד בדיקה אלקטרוני ייעודי (במידה ומבצעים אותה באופן קבוע), או דרך מבחנות חד פעמיות לאינדיקציה מדויקת (במידה והבדיקה מתבצעת לעתים רחוקות). חשוב להבין שכלור נמוך מדי מעיד על בריכה לא בריאה ולא מחוטאת דיה, ואילו כמות גבוהה מדי יכולה להיות אפילו מסוכנת, ובוודאי שלא נעימה.
 
 
 
איכות המים בבריכת שחייה
 
 
 
 
  • חומציות - רמת החומציות של המים בבריכה גם כן מעידה על היכולת שלנו לשהות בה באופן בריא. חומציות נמדדת בפרמטר שנקרא pH, כאשר רמת חומציות בריאה ונכונה עבור בריכות שחייה נעה בין 7.2 ל-7.6 pH, כאשר יש לשאוף כמה שיותר להגיע ל-7.2. גם כאן הבדיקה יכולה להתבצע על ידי ציוד אלקטרוני ייעודי או על ידי מבחנות וערכות בדיקה חד פעמיות, ובמידה ויש צורך להעלות או להוריד את רמת החומציות של המים ישנם חומרים כמו pH Minus/Plus או Minus/Plus ACID.
 

בדיקה איכותית של איכות המים בבריכת שחייה מאפשרת לנו להיות בטוחים בשימוש האיכותי בה

 
כאשר אנחנו מבצעים בדיקות איכותיות באופן תקופתי ונכון לבריכה שבה אנחנו שוחים ובה אנחנו משתמשים, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהשימוש שלנו בה אכן בריא ואיכותי, כפי שהוא צריך להיות. בסופו של דבר, אין הרבה אלמנטים המשלבים בתוכם בריאות ושמירה על כושר גופני ביחד עם הנאה ופנאי במידה שבה בריכת השחייה האיכותית מאפשרת לנו לשלב אלמנטים אלה. פנו לשירות של בריכות סנטר בכדי להבטיח לעצמכם את הבדיקות האיכותיות ואת המענה השלם והאיכותי ביותר עבור הבריכה האיכותית שלכם.