בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכה אקולוגית

 

מהי בריכה אקולוגית? הסבר קצר

 
 
כולנו אוהבים ללכת לבריכה, אבל לבריכות המודרניות יש גם כמה מאפיינים שיכולים להיות מציקים מאוד עבור רבים מאתנו, ובמקרה הטוב לא נוחים עבור רוב הציבור. אנחנו מדברים, כמובן, על הכלור. הכלור הוא חומר שאמור לחטא את המים ולהפוך את הטבילה בבריכה על ידי אנשים רבים לסטרילית ככל הניתן, אבל הפועל היוצא של הכלור הרב שנמצא בבריכות הציבוריות והפרטיות שלנו הוא תחושה לא נעימה בשהייה בבריכה וביציאה ממנה, יובש בפנים ובידיים, בעיות נשימה ואלרגיות, פריחות, אקזמה, ובאופן כללי מאפיינים שליליים הנגרמים משהייה ממושכת באזור מכולר.
 
 
 
בניית בריכה אקולוגית
 
 
 
 
בשביל לענות על התחושה הלא נעימה שנותן הכלור, קיימת כיום אופציה איכותית ואלטרנטיבית לבריכות הכלור – בריכות אקולוגיות. בניית בריכה אקולוגית, הן כבריכה פרטית והן כבריכה ציבורית, יכולה להיות פתרון איכותי עבור מי שמעוניין באיכות של בריכה נקייה ונעימה בסביבה טבעית, בלי המועקה שיוצר הכלור.
 

עקרונות והנחיות לבניית בריכה אקולוגית בצורה איכותית ונכונה

 
  • בניית בריכה אקולוגית מתחלקת לשני חלקים עיקריים – אזור שחייה ואזור צמחייה. אזור הצמחייה הוא למעשה התחליף של מערכת הכלור בבריכות רגילות, כשהצמחים מהווים סננים טבעיים וכלים מחדשים למי הבריכה. הצמחייה בבריכה האקולוגית מותאמת במיוחד לסינון ולניקוי של בריכות בצורה איכותית, גם עם כמות אנשים גדולה שמשתמשת בבריכה באופן קבוע. הבריכות האקולוגיות מתאפיינות בצבע שונה מבריכות השחייה שאליהן אנחנו רגילים, כשצבע הבריכה בעיקר בשוליה יהיה ירוק ולא הטורקיז המנקר של בריכות הכלור. לכן חשוב לזכור שירוק זה לא מלוכלך – ירוק זה טבעי ונקי.

  • היתרון הגדול של הבריכה האקולוגית הוא התחושה האיכותית שבריכה זו נותנת בטבילה ובשחייה בה, בלי כלור ששורף בעיניים ומגרד בכל הגוף. אמנם, צמחיית המים שמהווה את הגורם המנקה מחייבת אותנו לתכנן שטח גדול יותר לבריכה ואף מושכת בעלי חיים מעטים, אך דווקא בעלי חיים מזיקים כמו יתושים היא דוחה ומרחיקה מאתנו.
 

בריכות אקולוגיות עושים אצל המומחים בתחום: בריכות סנטר

 
בריכות סנטר היא חברה בעלת התמחות ארוכת שנים בבניית בריכות מכל סוג, כך שאם אתם מעוניינים בבניית בריכה אקולוגית, אין כל ספק שהכתובת הנכונה לשירות האיכותי והאסתטי ביותר שתמצאו היא בריכות סנטר. צרו אתנו קשר, ותקבלו בתמורה את בריכת החלומות שלכם בסביבה ירוקה ואקולוגית.