בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכה בדירת גן - מותר על פי החוק

 
 
עד חודש ינואר 2009, בניית בריכה בדירת גן לא היתה מקובלת, ולכן ועדות הבנייה השונות לא נדרשו לדון בשאלה האם להתיר את הדבר אם לאו. בשנת 2009 חלה התעוררות בנושא, והוגשו יותר ויותר בקשות לבניית בריכות פרטיות בדירות גן. בתחילה פסלו הוועדות את הרעיון, מחשש שהקמת בריכה כזאת תבוא על חשבון השכנים שיסבלו מרעש, אולם לאחר שתושב העיר רמת גן הגיש ערעור, קבעה ועדת הערר, כי אין כל מניעה לבנות בריכה בדירת גן, ושקודם הנושא לא אושר פשוט מכיוון שהוא לא היה מבוקש כל כך.

הקביעה של הוועדה, שניתן לבנות בריכות פרטיות בדירות גן מבלי להיות מחויב לעריכת תוכנית בניין עיר (תב"ע) חדשה אלא עם אפשרות להסתפק בהיתר בנייה בלבד, פתחה צוהר רחב, ויותר ויותר אנשים החלו להגיש בקשות בנייה – ובצדק.
 

כל היתרונות בבניית בריכה בדירת גן

 
לבניית בריכה בגינה הפרטית יש הרבה מאוד יתרונות, ביניהם:

  • זמן איכות מושלם – אין כמו לבלות בבריכה עם כל המשפחה. במקום "לשבור את הראש" ולחשוב מה עושים עם הילדים אחר הצהריים, כל פעם שיש יום יפה בחוץ אפשר פשוט ללבוש בגדי ים, לקחת מגבת ו... לצאת החוצה. זמן בבריכה הוא תמיד זמן נפלא לילדים ולהורים כאחד, ואחרי כמה שעות חוזרים הביתה עייפים, אך מרוצים.

  • פחות זמן מול המחשב ושמירה על הכושר – הילדים והנוער של היום נמשכים מאוד למסכים, והרבה פעמים מעדיפים לשבת מול מסך המחשב, הטלפון החכם או הטאבלט, במקום לצאת החוצה ולשחק. הישיבה הזאת בבית גורמת לירידה בכושר הגופני, לאכילת יתר ולהשמנה. פתיחת האפשרות לצאת לגינה ולשחות בבריכה – פעילות שילדים מאוד אוהבים, תביא לכך שהם יבלו פחות זמן מול המחשב ויבצעו פעילות גופנית, שחשובה מאוד לשמירה על הבריאות.

  • השקעה משתלמת גם להורים – לא רק הילדים נהנים מהעובדה שיש בריכה פרטית בחצר שלהם; ההשתכשכות והשחייה בבריכה היא חוויה נהדרת גם להורים, המאפשרת להם להירגע מכל תלאות היום בצורה האופטימלית: רק ללבוש בגד ים, לקחת מגבת ולתת למים להרגיע את הגוף.

  • בילוי מושלם בחופש – בחופש הגדול ובימי חופשה אחרים,אפשר להזמין חברים, וליהנות ביחד משכשוך חווייתי בבריכה הפרטית שלכם.
 

בריכות סנטר לשירותכם

 
אם אתם מחפשים חברה המתמחה בתחום של בניית בריכה בדירת גן – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. בריכות סנטר מתמחה בבניית בריכות פרטיות בהתאמה אישית, על פי גודל הגינה ועל פי ההעדפות האישיות שלכם.

צוות מטעמנו יגיע אליכם כדי לבחון את השטח, וביחד אתכם יתכנן את הבריכה שתספק לכם הנאה מושלמת לאורך זמן.

כל הבריכות שאנחנו בונים עשויות מהחומרים המתקדמים ביותר הקיימים היום בשוק, ואשר עומדים בכל דרישות תקני הבטיחות והאיכות.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות צרו עמנו קשר בטל' 072-3217513 או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.