בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכה בחצר

 

בריכה בחצר משפרת את איכות החיים ומעלה את ערך הנכס. זו השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך והיא מתאימה לבני זוג צעירים, משפחות עם ילדים וגם קשישים ובני גיל הזהב. הבריכה מבטיחה שעות ארוכות של הנאה ואף נותנת מענה על צרכים בריאותיים. כיום ניתן להתאים בריכות לכל סוגי החצרות וכך ליהנות מתמורה מלאה למחיר. 

 
 
בריכות שחייה
 
בריכות שחיה ביתיות
 
 
 
בריכת שחיה עם תאורה
 
בריכה עם תאורה
 
 
 
בריכה עם דק
 
בריכה עם דק לחצר
 
 
 
בריכה משולבת ג'קוזי
 
בריכה משולבת ג'קוזי
 
 
 
מפל לבריכה בחצר
 
מפל מים לבריכה
 
 
 
מזרקות לבריכות
 
מזרקות לבריכות
 
 
 
בריכות דגים לחצר
 
בריכות דגים לגינה
 
 
 
בריכה אקולוגית
 
הקמת בריכה אקולוגית
 
 
 
 

איך להתאים בריכה לחצר?

 

על מנת להתאים את הבריכה לחצר כדאי להתייחס לנושאים הבאים:


א. גודל החצר – הפקטור החשוב ביותר הוא גודל החצר. ככל שהחצר גדולה, מרווחת ופנויה יותר, כך ניתן להתגמש בעיצוב. המטרה היא לבנות בתקציב ראוי אך להשאיר מקום לניצול של החצר גם עבור צרכים נוספים.

ב. צורת הבריכה – לא כדאי לבחור בריכת שחיה לחצר מבלי להביא בחשבון את הצורה והעיצוב. אפשר להתרשם מקטלוג ולבחור בין עיצוב מרובע, מלבני, עגול, מעוקל וכן הלאה. גם כאן הדגש הוא על התאמת הבריכה לתנאים הקיימים בחצר, תוך התייחסות לתשתית החשמל והאינסטלציה של הבית.

ג. פונקציונאליות – הסוגים העיקריים של בריכות לחצר כוללים בריכות נוי ובריכות שחייה לגינה. לכל סוג פונקציונאליות אחרת ותפקידו של הלקוח להגדיר את המטרות והצרכים. בריכת נוי משתלבת בצורה מושלמת עם האסתטיקה של חצר פרטית, לעומת בריכת שחיהה שמיועדת לשימוש פרטי, משפחתי וחברתי.
 
 
 

כיצד בוחרים שירותי בניית בריכות לחצר

 

אחרי שמחליטים לבנות כדאי לפנות לחברות העוסקות בתחום ולהתעניין לגבי סל השירותים. רצוי מאוד להעניק עדיפות לחברה המתמחה בבניית בריכות שחייה פרטיות והתאמתן לתקציב הלקוח. נציגי החברה יכולים להמליץ על בריכות מסוימות ולהצביע על היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

 
 
 
בריכות לחצר
 
 
 
 
רוצים לשמוע פרטים נוספים על בריכה לחצר? צרו קשר עם בריכות סנטר בטלפון 072-3217513. נשמח לעמוד לרשותכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית ולהגשים עבורכם את החלום.