בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכה חצי אולימפית

 

מהם המאפיינים של בריכה חצי אולימפית, ומתי נרצה לבנות בריכה שכזו?

 
 
שחייה היא לא רק תחביב, למרות שישראלים רבים מתייחסים לפעולה זו כאל תחביב. שחייה היא, יותר מכל דבר אחר, ענף ספורט שלו יתרונות רבים לשמירה על הכושר ועל הבריאות שלנו. באמצעות שחייה בבריכה מתאימה אנחנו יכולים לשמור על הכושר ועל הבריאות שלנו בפעילות שרובנו מתייחסים אליה כפעילות פנאי שגם כך אנחנו אוהבים לבצע. בריכות המתאימות לשחיית כושר איכותית הן שתיים: בריכות אולימפיות ובריכות חצי אולימפיות. בריכה אולימפית היא בריכה בממדים שווים לממדי הבריכה האולימפית: 50 מטרים אורך ו-25 מטרים רוחב, ב-2 מטרים של עומק לפחות. עם זאת, לא תמיד נוכל או נרצה לבנות את הבריכה שלנו בממדים גדולים שכאלה, ואז נבחר בבניית בריכה חצי אולימפית: 25 מטרים אורך, 12.5 מטרים רוחב (כ-5-7 מסלולים) ו-2 מטרים של עומק גם כן.
 
 
 
בניית בריכה חצי אולימפית
 
 
 
 

דגשים מקצועיים לבניית בריכה חצי אולימפית

 
  • בניית בריכה חצי אולימפית היא קודם כל בנייה של בריכה בסטנדרטים גבוהים של כושר, בממדים קטנים יותר אך בסטנדרטים שווים לאלה של בריכה אולימפית. הן מבחינת סטריליות, מערכת כלור והתחדשות מים והן מבחינת יצירת המסלולים האיכותיים והנוחים לשימוש על ידי המתאמנים השונים, הבריכה החצי אולימפית צריכה להיות נוחה לשימוש על ידי כל מי שמעוניין להשתמש בה ככלי המרכזי לשמירה על אורח חיים בריא.

  • בניית הבריכה החצי אולימפית מקבלת את שלמותה אך ורק כשכל הסובב את הבריכה קיים גם הוא בסטנדרטים מתאימים לבריכה מסוג זה. החל מתהליך הפיכת הבריכה למקורה וכלה בכלים איכותיים שמשלימים את תמונת הבריכה (מקפצות, סולמות, שעון עצר למדידת זמנים וכיו"ב), את הבריכה החצי אולימפית צריך לבנות מקצה לקצה בצורה המקצועית ביותר.
 

בריכות סנטר – הכתובת שלכם לבנייה של בריכות מכל סוג

 
בריכות סנטר מציעה לכם שירות של בניית בריכה חצי אולימפית, כחלק מהמומחיות שלנו בכל סוגי הבריכות. את הבריכה החצי אולימפית שנחוצה לכם נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בריכות כושר אולימפיות, בהתאם לרצון המדויק שלכם ובגודל שנחוץ לכם. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר.