בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכה חצי אולימפית PVC

 

כאשר אנחנו בונים בריכה, אנחנו צריכים להתחשב הן בגודל והן בחיפוי ובחומר

 
בניית בריכות היא לא עניין של מה בכך. בתרבות הישראלית נהוג לעתים להסתכל על בריכות ולחשוב על פנאי, על שכשוך ולא בהכרח על ספורט. כעת, חשוב להבין כי הבריכה היא אמנם אלמנט הנאה ופנאי איכותי במיוחד, אך יותר מכל דבר אחר הבריכה, פרטית או ציבורית, היא הזדמנות עבורנו להשקיע באלמנט כושר מוביל – של שחייה. עם זאת, בתכנון ובבנייה של בריכה, בין אם מדובר בבריכה פרטית שלנו ממש ובין אם בבריכה לחדר כושר או למועדון כזה או אחר, אנחנו צריכים להתחשב בכמה וכמה פרמטרים. הפרמטר הראשון הוא כמובן גודל ועומק הבריכה, שצריך להתאים לצרכים השונים שאנחנו רוצים לקיים בבריכה שלנו. הפרמטר השני המשמעותי הוא החיפוי והעיצוב של הבריכה, שצריך להתאים הן מבחינה אסתטית לצרכים שלנו, והן מבחינה פרקטית – לשמור על הבריכה במצבה האיכותי כמה שיותר זמן ובצורה הטובה והאסתטית ביותר. בהקשר זה, נציין כאן את היתרונות של בניית בריכה חצי אולימפית, ושל חיפוי PVC עבור בריכה זו.
 
בריכה ציבורית pvc
 
בתמונה: בריכת ציבורית pvc בחמי עין גדי
 

מה זה בדיוק בריכה חצי אולימפית, ומהן היתרונות של חיפוי PVC עבור הבריכה שלנו?

 
הבריכה החצי אולימפית - הממדים האולימפיים של בריכות שחייה הם בסטנדרטים של 50 מטרים אורך, 25 מטרים רוחב ו-2 מטרים עומק. בהתאם לכך, הסטנדרטים של בריכה חצי אולימפית הם 25 מטרים אורך, 12.5 מטרים רוחב, ועדיין 22 מטרים של עומק. זהו גודל שבמקרים רבים הופך לאידאלי – במרבית הבתים הפרטיים בהם רוצים לתכנן ולהקים בריכה פרטית יש מספיק מרחב ועומק לממדים אלה, וכאשר מדובר בבריכה למטרות ספורט מדובר באורך ספורטיבי אידאלי לאימונים יום יומיים. בניית בריכה חצי אולימפית, בהקשר זה, היא כמובן בנייה בסטנדרטים הספורטיביים האיכותיים ביותר מבחינת סטריליות הבריכה, התחדשות המים, איכות הסובב אותה ומסלולי הכושר הנוחים.
 
בריכה חצי אולימפית pvc
 
בתמונה: בריכה חצי אולימפית PVC ברמת רחל
 

PVC ויתרונותיו

 
PVC הוא חומר פולימרי שכיום מרבית המומחים בתחום הבריכות ממליצים על יריעות שעשויות ממנו לחיפוי הבריכה. בניית בריכה חצי אולימפית עם חיפוי PVC היא קודם כל איכותית משום שה-PVC מקנה לבריכה שכבת הגנה איכותית עם שרידות גבוהה במיוחד לאורך זמן, גם בתנאי שחיקה משמעותיים. ה-PVC גם מקנה לבריכה בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, שכן מדובר בחומר מבודד איכותי במיוחד כך שמים אינם חודרים את שכבת החיפוי ומזיקים לקרקע באיזושהי צורה, ומשום שמדובר בחומר שאינו מזיק לסביבתו במגע איתו ולא משחרר חומרים רעילים לאוויר כלל.
 
בריכה חצי אולימפית פיויסי
 
בתמונה: בריכה חצי אולימפית פיויסי במתנס רמות ירושלים
 

את המענה האיכותי ביותר לבריכה שלכם, פרטית או ציבורית, תקבלו מבריכות סנטר

 
בניית בריכה חצי אולימפית עם חיפוי PVC איכותי היא משימה שעבורה אתם זקוקים לאנשי המקצוע האיכותיים והמובילים בתחום הבריכות – בין אם מדובר בבריכה הפרטית שלכם ובין אם בבריכה ציבורית למטרות פנאי וספורט. פנו אלינו עוד היום בבריכות סנטר ותקבלו את המענה האיכותי ביותר משלב התכנון, דרך כל ההקמה ועד החניכה המרגשת של הבריכה החדשה שלכם.