בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכה עם דק

 
רוצים לבנות אצלכם בחצר את הבריכה הכי יפה?
בניית בריכה עם דק – זאת בדיוק התשובה!
בריכות סנטר מתמחה בבניית בריכות שחייה, ותשמח לבנות עבורכם בריכה עם דק – יפהפייה!
לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר משלמת במיוחד חייגו עכשיו 072-3217513
בניית בריכה עם דק
 
אם אתם חושבים על הקמת בריכה בחצר הפרטית שלכם, אתם צריכים לפנות אל חברה ותיקה ובעלת שם. בריכות סנטר מתמחה בתחום של בניית בריכות פרטיות בגינה מזה עשרות שנים, ותשמח להציע לכם את ניסיונה המקצועי ואת כל השירותים הנלווים המגוונים.
 

המלצה שלנו: בריכת שחייה עם דק

 
ברבות השנים בנינו לא מעט בריכות שחייה, ולכל אחת מהן היה את הטאץ' המיוחד שלה. אבל, הבריכות היפות והייחודיות ביותר, לטעמנו, היו אלה שסביבן בנינו דק. וכל כך למה? בגלל תחושת הכפריות והביתיות שהוא משרה, והאווירה המאוד מיוחדת במינה שנוצרת בגינה. הדק מוסיף הרבה מאוד יופי וייחוד, ומאפשר לבריכה לבלוט בנוכחותה ולא "ללכת לאיבוד".
 
 

מילה אחת על החלקה

 
החשש היחיד שקיים מהקמת בריכה עם דק בגינה, הוא סכנת ההחלקה. לוחות עץ יכולים להיות מאוד חלקים כשהם באים במגע עם מים, וכאלה שממוקמים מסביב לבריכה חשופים כל הזמן למגע כזה. לכן, אנחנו בבריכות סנטר, המתמחים בהקמת בריכות שחייה ועושים זאת על פי כל תקני האיכות והבטיחות כאחד, עובדים אך ורק עם לוחות עץ אשר עברו עיבוד מיוחד כנגד החלקה. התוצאה – גם כשהדק שיוצב מסביב לבריכה הפרטית שלכם יירטב ממי הבריכה, אף אחד מכם לא יהיה חשוף לסכנת החלקה.
 
 
 
בניית בריכה עם דק
 
 
 
 
 
דק לבריכה
 
 
 

בריכות סנטר לשירותכם

 
אם אתם מעוניינים בבניית בריכה פרטית בגינה שלכם, נשמח להקים אותה עבורכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עמנו קשר, ואנחנו נדאג להגיע אליכם ולתכנן יחד אתכם את בריכת החלומות הפרטית שלכם.

לאחר שנסיים את התכנון "על הנייר" ונדע בדיוק באיזה גודל תהיה הבריכה שלכם, באיזו צורה והאם היא תהיה בריכה עם דק או לא – נתחיל במלאכה ונספק לכם בריכה פרטית חלומית באיכות גבוהה.
 
 
 
 
לקבלת מידע נוסף, הצעת מחיר ולקביעת פגישה חייגו 072-3217513
או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.