בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכות נוי

 
בריכות נוי לגינה יכולות לשדרג בצורה משמעותית את הגינה. במקום להסתפק בפתרונות חוץ בנאליים, צמחיה או עציצים, אפשר לבנות בריכות דגים לחצר ברמה גבוהה וליהנות מהן לאורך שנים. הן מוסיפות טאצ' ייחודי לגינה ומכניסות את הטבע לשגרה של הבית, אידיאליות עבור משפחות עם ילדים ומתאימות גם בדירות המיועדות להשכרה לטווח קצר או ארוך.
 

במהלך בניית בריכות נוי לגינה נתייחס לנושאים הבאים:

 
 
  • גודל הגינה - רצוי להוסיף ייחודיות לגינה עם בריכות בגודל מתאים ולהשאיר מספיק מקום עבור פעילויות נוספות. הגודל משפיע גם על צורת הבריכה והמסר הדקורטיבי שהיא משדרת.

  • איטום - חשוב להשקיע באיטום וחיפוי כדי למנוע נזילות, רטיבות ונזקים בלתי הפיכים למבנה. האיטום מבוצע עם חומרי גלם חזקים והוא עמיד לשנים רבות. חברתנו מתמחה גם באיטום בריכות נוי, כך שתוכלו למצוא את כל השירותים הדרושים לכם במקום אחד. אנו פועלים בכל הארץ ומבצעים את כל עבודות האיטום.
 
 
 
בריכת דגים לגינה
 
בריכת דגים לגינה
 
 
 
 
  • דגים או צמחים - המוטיב הנבחר בתוך הבריכה קובע את המראה והייחודיות שלה. אפשר לבחור בין בריכות דגי נוי לבין צמחיה בלבד, כל אחד לפי טעמו האישי.
 

איך לשדרג חצר בעזרת בניית בריכת נוי?

 
הדרך הטובה ביותר לשדרג את הגינה והבריכה היא באמצעות שילוב ירקות, עצי פרי ורהיטים מתאימים. ניתן לגדל דגי זהב גדולים או צמחי מים המעצימים את תחושת החופש.
 

ייעוץ לקראת בניית בריכות נוי

אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ חינם בנוגע לבריכה שתתאים לחצר שלכם. בחברה שלנו עוסקים כבר שנים רבות בתחום של בניית בריכות נוי. אנו מציעים לכם ליווי אישי מהרגע הראשון ומתחייבים למחירים אטרקטיביים. המטרה העיקרית שלנו היא למצוא בריכה העולה בקנה אחד עם מראה הגינה או החצר שלכם. לא משנה מה התקציב העומד לרשותכם ואיך אתם מתכננים להשקיע אותו, לנו יש את הפתרונות הטובים ביותר. במהלך הייעוץ נביא בחשבון את הנושאים הבאים:
 
 

  • גודל הבריכה
  • סוג המים
  • הדקורציה של הבריכה
  • איטום מפני נזילות, סדקים או רטיבות
  • שיקום בריכות ישנות
  • חיבור מערכת חשמל ומים אל הבריכה
 
 
 
בריכות נוי
 
בריכות נוי
 
 
 
 
בחברת בריכות סנטר עוסקים כבר שנים רבות בתחום של בריכות נוי. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ובואו להתרשם מקטלוג במחירים משתלמים. שתפו אותנו בדילמה שיש לכם, תנו לנו לעזור ותאמו פגישת ייעוץ לא מחייבת. חייגו עכשיו 072-3217513 או השאירו פרטים באתר כדי שנוכל לשדרג את הגינה שלכם.