בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכות שחייה בווילות

 
 
וילה עם בריכה, כולנו חולמים עליה ולעתים היא נראית לנו רחוקה מאוד מהגשמה. עם זאת, שלב רכישת הווילה היא השלב הקשה באמת כיוון שהקמת הבריכה בה היא שלב שיכול לעבור תוך כמה שבועות ובפשטות יתרה, כל עוד תפעלו שלב אחרי שלב עם חברה מקצועית.

 

שלב התכנון ובירור היכולות

 
עם כל הכבוד לשאיפות שלכם יכול להיות שהבריכה שאתם מתכננים בראשכם לא יכולה להיות חלק מביתכם כי אין לה מקום או שהתשתית פשוט לא מתאימה. במקרים אחרים עצובים יותר, יכול להיות שהיא לא תהיה בתקציב שאתם מסוגלים או מעוניינים להשקיע. כדי לתכנן את הבריכה יש לשבת עם מהנדס ולתאם ציפיות, בין היתר בעיצובה ובפרקטיות שלה. שלב זה יהיה ארוך והוא השלב בו אתם תהיו פעילים ולמעשה הרצונות שלכם הם אלו שיתורגמו לשרטוטים על ידי המהנדס בעצמו. אחרי שהתכנונים הושלמו והבריכה מוכנה מבחינה תיאורטית, יש לקבל היתר בניה מהרשות העירונית.
 

איזו בריכה אתם רוצים?

 
אם החלטתם להקים בריכת שחייה קבועה לווילה שלכם, ולא בריכה מתנפחת או בריכת עמודים, יש לכם עוד בחירה חשובה שלא תהיה פשוטה כלל: בריכת בטון או בריכת פיברגלס? בריכת בטון ובריכת פיברגלס יכולות להיות דומות מאוד בשימוש שלהם ולמעשה לא תרגישו בהבדל, אם כי בריכת בטון יקרה יותר אך גם נחשבת לעמידה יותר. בריכת פיברגלס לא חלשה כמו שהיא נשמעת, פיברגלס הוא חומר חזק במיוחד שיכול להגיע בכל תבנית בהתאמה אישית, ופה כדאי להעפיל שיקול דעת מעמיק כי מדובר בהחלטה גורלית להקמת הבריכה.
 

שלב החפירה

 
אחרי שהבריכה קיבלה את ההיתר והחלטתם בדיוק באיזו בריכה מדובר, הגיע הזמן להתחיל לחפור. בשלב זה הבית שלכם יהפוך להיות אתר בנייה אך ככל שהחברה שבחרתם תהיה מקצועית יותר, כך משך הבנייה יתקצר משמעותית והלכלוך והרעש יהיו מצומצמים. בכל זאת, אל תצפו לגן עדן כי בור ענק יהיה באמצע הגינה שלכם וברדיוס של כמה מטרים הכול יהיה אבק ויכול להיות שגם השכנים יתעצבנו עליכם.

 

חיבור התשתיות ופינישים אחרונים

 
בכל מקרה שלב זה הכרחי ולאט לאט הבריכה תתחיל לקבל את הצורה שלה, כאשר החיבור לתשתיות הניקוז, הצנרת הביתית וגם החשמל הם המפתח לבריכה איכותית ללא בעיות. לאחר מכן יש צורך לצקת את הבטון, להתקין את הריצוף ולמעשה לסיים את הבריכה בגימורים האחרונים שלה, כולל הוספת פריטי נוי כגון גופי תאורה והחלקים שמסביב לבריכה.

 
בניית בריכות שחייה בוילות
 

בניית בריכת שחייה בוילות עם בריכות סנטר

 
חשוב לזכור כי בניית בריכות שחייה פרטיות היא משימה מורכבת ממש כמו שיפוץ כללי בבית ולכן אין לבחור את החברה בפזיזות, גם אם מעוניינים שעד תחילת הקיץ או עד תאריך מסוים הבריכה תהיה מוכנה, כמו למשל יום ההולדת של הילד או חג מסוים בו אתם מארחים את כל המשפחה. חשוב לבחור בקבלן בריכות מוסמך ומנוסה לשם ביצוע העבודה, אנו בבריכות סנטר עם ניסיון של עשרות שנים במתן שירותי הקמת בריכות למגזר הפרטי והציבורי כאחד. אנו מתמחים בהקמת בריכות שחייה עם ציפוי PVC, בריכות מעץ, בטון ועוד. עם הפניה אלינו אנו נקשיב ונלמד את הצרכים שלכם ובהתאם נדאג לספק לכם הצעה רלוונטית ואטרקטיבית.
 מעוניינים להקים בריכת שחיה? צרו עמנו קשר כעת >>
מעוניינים בהקמת בניית בריכת שחייה? צרו קשר עם המומחים של בריכות סנטר לקהבבלת הצעה יפה!