בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכות pvc

 

מהו PVC וכיצד בונים בריכה בחיפוי מחומר זה?

 
PVC הוא חומר סינטטי ששמו המלא הוא פוליוויניל כלוריד, שהתגלה במהלך המאה ה-19 ובאמצע המאה הקודמת החל בו שימוש נרחב בענפים רבים בתעשייה המודרנית. כיום, ה-PVC משמש רבות את ענף הבנייה, באמצעותו מיוצרים מוצרים רבים כמו תקליטים או צינורות, ובאופן כללי מדובר באחד החומרים הנפוצים והאיכותיים ביותר בעולמנו. אחת השימושים העיקריים לחומר ה-PVC הוא בחיפוי לבריכות שחייה, כשבניית בריכות PVC מתבצעת על ידי הנחת שלד מפלדת אל חלד וחיפוי השלד בדפנות PVC או ויניל בשילוב פוליאסטר עבה. כך למעשה מתוכננת בריכה בטיחותית וחזקה שתישאר כזו גם שנים רבות לאחר הקמתה, בין אם השימוש בה הוא פרטי, ציבורי או ספורטיבי.
 

מדוע כדאי לנו לבחור בבניית בריכות PVC?

 
  • בניית בריכות PVC מאפשרת לנו לבחור באופציה המשלבת בין בטיחות, אסתטיקה, עמידות ואטימות. ה-PVC הוא יותר מכל דבר אחר חומר בטיחותי, כשכמו בכל תחום אחר גם בבניית בריכות בטיחות היא ה-א"ב. ה-PVC הוא חומר שקוף שלא יוצר שום אתגר אסתטי בבריכה ומשאיר אותה אסתטית ואיכותית לאורך זמן. ובנוסף, כיאה לחומר המשמש לחיפוי בריכות שחייה, ה-PVC הוא חומר אטום לחלוטין מדליפות ומנזילות, כששימוש ביריעות PVC נותן לנו את השקט הנפשי שסוגי חיפוי אחרים לא בהכרח נותנים לנו.

  • בחירה ביריעות PVC לחיפוי הבריכה שלכם היא הבחירה החכמה ביותר משום שהיא השקעה חכמה לעתיד. בריכות שחייה רבות, בוודאי במגזר הפרטי, נוטות להישחק ולהתבלות לאחר מספר שנים. שימוש ביריעות PVCC נותן לכם את השקט הנפשי, כשאתם יודעים שבחרתם באופציית החיפוי העמידה ביותר לאורך זמן, בלי מאפיינים של בלאי שאנו מוצאים בסוגי חיפוי אחרים.
 

בריכות PVC, כמו כל סוג בריכות אחר, עושים עם בריכות סנטר

 
בניית בריכות PVC היא לא משחק ילדים, ובכדי להבטיח את הבריכה האיכותית והעמידה ביותר לאורך זמן, יש לפנות לגורמים המקצועיים ביותר בתכנון ובביצוע שלה. לכן כדאי לכם לפנות אלינו בבריכות סנטר – השירות המקיף והמקצועי ביותר בכל הנוגע לבריכות שחייה מכל סוג, לרבות בריכות PVC בעיצובים ובסגנונות שונים.
 
 
בריכות pvc של בריכות סנטר
 
 
 
בניית בריכות פי וי סי
 
 
 
בניית בריכות pvc