בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכת שחייה בחורף

 
 

שירות משתלם - דווקא בחורף!

 
בתים רבים אוהבים לההתהדר בבריכות שחייה חדשות בחודשי הקיץ החמים. לא מעט פעמים תשמעו את נושא השיחה הזה עולה לאוויר כיוון שבימינו בריכות שחייה פרטיות הפכו לנחלת הכלל והם ממש לא לעשירים בלבד. בניית בריכת שחייה תעלה בין 40 אלף שקלים לגבול שהשמיים יציבו הרי יש בריכות כיום ששוות כמה מאות אלפים באחוזות גדולות.

 
בניית בריכת שחייה בחורף
 

ליהנות מיתרונות השירות שאינו בעונת השיא

 
  • בריכה קטנה יכולה לעלות מעט פחות ואם אתם רוצים לחסוך עוד, תבחרו את התקופה הטובה ביותר בה הביקוש ברצפה. מתי הביקוש נמוך מאוד? בעונת החורף, בה ישראלים מתכרבלים בפוך ושותים תה. הקבלנים שמקימים את הבריכות נשארים פנויים וחסרי עבודה, מורידים מחירים ואתם יכולים לנצל את זה להמעיט את השטרות שתוציאו מהכיס.

  • אי אפשר שלא לומר שבניית בריכת שחייה ביתית בחורף נשמע כמו רעיון גרוע. נכון שהחיסכון בעלויות יכול להגיע אפילו ל-40 אחוזים, דבר משמעותי ממחירים של כמה עשרות אלפים, אך חשוב לקחת בחשבון שיש תנאי מזג אוויר לא פשוטים שהצוות המתקין יצטרך להתמודד איתם. למרות זאת, הכול אפשרי ואם תרצו אין זו אגדה- בריכת השחייה שלכם תהיה מוקמה לקראת הקיץ.

  • לא רק שהעלויות יהיו הרבה יותר נמוכות, בניית בריכת שחייה ביתית בחורף תועיל עמכם בסקר השוק ובחיפוש אחר הקבלן המתאים ביותר. אם תתקשרו לחברות הבנייה הללו יש סיכוי שחלק מהחברות הטובות ביותר לא יהיו פנויות או שיהיו מאוד לא גמישות. בחורף? כולם יעמדו דום מתי שרק תגידו להם.
 

הבריכה מוכנה לקיץ

 
המשפט הידוע שחז"ל אמרו "איזהו החכם? - הרואה את הנולד" תופס כאן היטב: בניית בריכות שחייה בתקופת החורף תוזיל לנו את העלויות כשהעבודה תתבצע בעונה שגם ככה הבריכה תהיה חסרת שימוש. העבודה של הקבלן הבריכות תתבצע על מי מנוחות, כך שלקראת חודשי הקיץ הבריכה תהיה מוכנה וכל מה שנותר לנו זה לתפוס שמש ולהשתכשך במים!


 
מעוניינים להקים בריכת שחיה בחורף? צרו קשר עם מומחי איטום סנטר לקבלת הצעה יפה לבניית בריכה שחייה ותקבלו הצעה יפה לבניית בריכת שחייה אסתטית ויפה:
מעוניינים בהקמת בניית בריכת שחייה? צרו קשר עם המומחים של בריכות סנטר לקבלת הצעה יפה!
072-3217513