בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכת שחייה לבתי מלון

 
 

אין מלון בלי בריכת שחייה

 
אחד מהסימנים המובהקים של מלון היא בריכת השחייה. אין מלון בלי בריכת שחייה ואין כמו להיג ללובי ועוד לפני שנכנסים לחדרים כבר לאפשר לילדים לקפוץ אליה. בניית בריכה שחייה היא לא משימה פשוטה אך כל המלונות רוצים לעמוד ברף הזה ולתת לשוהים במלון שלהם את המיטב. בריכות בחייה כיום מסוגננות ומעוצבות ומנסות להציב אטרקציות נוספות בדמות מפלים או מגלשות כדי למשוך אליה עוד אורחים וההקמה שלה לא כל כך פשוטה. יחד עם זאת, בניית בריכת שחייה מעוצבת וגדולה לוקחת זמן וגם עולה לא מעט כסף, היא השקעה חשובה לטווח הארוך ומציבה את המלון מהשורה הראשונה בארץ.

 

בניית בריכה שחייה למלון: כל השלבים

 
  • בניית בריכת שחייה למלון מחייבת תכנון קפדני מראש. לא מדובר על בריכת שחייה קטנה בבית אלא על בריכה גדולה שצריכה להספיק לכמה עשרות מתרחצים בבת אחת למלון של כמה מאות לפחות. תכנון בריכה השחייה צריך להיות מחושב היטב לפי העומק הנדרש לבריכה, לפי הרוחב והאורך שלה וכמובן כל מה שמתווסף לה: מקום לכיסאות, לשולחנות או למדשאות.

  • בניית בריכת שחייה צריכה להתחשב גם בתשתית הקיימת. בריכת שחייה צריכה להתחבר לכל המערכות כמו למשל מערכת חשמל, מערכת מים ומערכת ניקוז. המים צריכים למלא את הבריכה בקלות ובמהירות וחיבור שלה למינור מים עם מסנן הוא דבר הכרחי. אמנם לא מנקזים את הבריכה פעמים רבות וזה קורה בעיקר בחורף כשיש פחות אנשים במלון, אך היא חייבת להתחבר למערכת הניקוז ולהגיע לביוב. גם וטי חשמל צריכים להאיר את הפנסים שבתוכה והתכנון הזה אינו פשוט כל כך.
 
בניית בריכת שחייה לבתי מלון
 

עיצוב הבריכה המושלמת

 
אמנם התכנון של הבריכה יכול להיות ארוך ומייגע אך זהו רק השלב הבסיסי, שלאחריו מגיע השלב הקשה והיצירתי באמת: העיצוב. בריכה שחייה צריכה להיות מעוצב. מעבר לכך שצריך להיות ריצוף הולם ואיכותי, דפנות נכונות וכמובן תאורה מתאימה, לבריכה צריך להיות עיצוב מיוחד ולא סתם בריכה מלבנית ומשעממת למרות שגם בריכות כאלו יכולות להיות יפות. הוספה של מפל או מגלשה אל תוך הבריכה, בריכה בצורות מיוחדות או עם כמה מפלסים דורשים תכנון הנדסי קפדני. כמו כן, יש לתכנן את התאורה המשלבת מראה אלגנטי, הפצת אור מספקת ונעימה לשוהים בבריכה.
 

בניית ועיצוב בריכת שחייה למלון עם המומחים של בריכות סנטר

 
בריכות סנטר מתמחה בבניית בריכות שחייה איכותיות בעיצובים יפהפיים ובהתאמה אישית לבתי המלון, הבריכות שלנו הופכות את השהייה במלון לחוייה של ממש עבור האורחים. מאחורינו פרויקטים רבים בבתי מלון ברחבי בארץ בהם הקמנו ועיצבנו בריכות יוקרתיות בשלל גדלים ועיצובים. אנו שמים דגש על ביצוע עבודות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות תוך מתן 10 שנות אחריות, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי בבריכות סנטר אתם תקבלו את המוצר והשירות הטובים ביותר.


מתעניינים בבניית בריכת שחייה עבור בית מלון? צרו קשר עם המומחים של בריכות סנטר ונשמח לעמוד לשירותכם!

התקשרו כעת - 072-3217513