בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכה במרפסת גג

 

קשה לחשוב על אלמנט ביתי יוקרתי יותר מבריכה איכותית במרפסת גג

 
אם נחשוב על כך לעומק לרגע אחד, נבין שבריכה במרפסת גג היא ככל הנראה אחד המאפיינים הבולטים והמדהימים ביותר שניתן לחשוב עליהם בכל מה שנוגע לאיכות חיים ביתית. כיום, כאשר כובד המשקל של הבתים בעלי איכות החיים הגבוהה נע מבתים פרטיים לכיוון דירות פנטהאוז במגדלים ודברים דומים, אנשים מעבירים את הבריכה הביתית המסורתית שלהם מחצר הבית הפרטי לכיוון מרפסת הגג – שהיא גם כך מרפסת רחבת ידיים ואיכותית המשמשת בעיקר לאירוח, וכך הבריכה נותנת לה בדיוק את מה שנחוץ לה. עם זאת, מדובר בדבר שדורש תכנון וביצוע קפדניים במיוחד.
 
בריכה במרפסת גג
 

בריכה במרפסת גג דורשת תכנון ועבודה איכותיים, כפי שבריכות סנטר מציעים לכם

 
  • תכנון ועיצוב – אם אנחנו רוצים לבנות בריכה במרפסת גג, ולא סתם להניח עליה בריכה מתנפחת, אנחנו צריכים להחיל לתכנן בצורה הקפדנית ביותר בה ניתן לעשות זאת. זה מתבטא בעיקר ברמה הבטיחותית – עלינו לבצע חישוב עומסים מדויק ולהבין בדיוק כיצד אנחנו יכולים לחפור ולהקים את הבריכה בצורה בטיחותית ובלי טעויות. לאחר מכן עלינו גם לחשוב על עיצוב הבריכה, שצריך להיות מודרני ואיכותי ולהתאים למרפסת הגג האיכותית שלנו בצורה הטובה ביותר. כמובן שהן בתכנון והן בעיצוב הבריכה במרפסת הגג – בריכות סנטר נותנים את המענה הטוב ביותר.

  • גימור ואיטום – גימור הבריכה הוא למעשה החלק האיכותי והאחרון של תהליך העיצוב והתכנון, אבל חשוב לשים לב גם לכל מה שנוגע לאיטום שלה. אסור לנו לאפשר אפילו לטיפת מים לטפטף מהבריכה שלנו לשאר הבית ולשכנים מטה – ועלינו להקפיד על איטום ברמה הגבוהה ביותר וללא טעויות, בכדי להבטיח את איכות הבריכה שלנו ואת איכות החיים של כל הנוגעים בדבר לאורך זמן.
 

מהתכנון והעיצוב ועד הגימור והאיטום - אנחנו נדאג לבריכה האיכותית ביותר

 
השירות האיכותי של בריכות סנטר נותן לכם את המענה האיכותי ביותר בכל מה שנוגע לבניית בריכה על הגג, משלב התכנון והעיצוב ועד האיטום וההקפדה על כל פרט ופרט. איתנו, תוכלו לשדרג את איכות החיים בפנטהאוז האיכותי שלכם, בצורה האיכותית והבטיחותית ביותר.