בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בטון או עץ: איזו בריכת שחייה מתאימה לכם?

 
 

כאשר אתם רוצים לבנות בריכת שחייה ביתית, אתם רוצים לעשות את זה בצורה הטובה ביותר

 
בריכת השחייה הביתית היא הרבה מעבר לסמל סטטוס מובהק לרמת חיים גבוהה – בעצם קיומה, בריכת שחייה ביתית ואיכותית היא עצמה איכות החיים הגבוהה שלכם. בריכת שחייה ביתית מאפשרת לבעליה לשמורעל כושר גופני בצורה הטובה והנוחה ביותר בתוך הבית עצמו, ליהנות מזמן משפחתי ומאפשרויות אירוח מגוונות ביותר, ולהפיק ממנה את המרב בכדי לשדרג כל פן אפשרי באיכות החיים הביתית שלהם.

עם זאת, כמובן שבניית בריכות שחייה היא תהליך לא פשוט,כאשר עבור ביצוע נכון שלו נדרשים אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, שיקימו את הבריכה בהתאם לשאיפות ולדרישות של הלקוח. הבחירה החשובה ביותר שצריך לבצע בתהליך זה היא כמובן בחירה בסוג בריכה ובתשתית עבורה – כאשר שתי האפשרויות העיקריות הן בריכותבטון מול בריכות עץ.
 

בריכות בטון מול בריכות עץ: יתרונות, חסרונות והבחירה הנכונה ביותר עבורכם

 
 
בריכות בטון – כאשר אנחנו מדברים על בניית בריכות שחייה ביתיות, אנחנו חושבים בדרך כלל על בריכות בטון. ואכן, עבודת התשתית המקיפה והמקצועית הנדרשת עבור הקמה של בריכה שחייה בסטנדרטים גבוהים ובאיכות בנייה ברמה הגבוהה ביותר היא זו שמאפיינת בריכות בטון.תהליך ההקמה של בריכות אלה הוא לא זול ולא קצר, והוא כולל הוצאת אישורים שוניםלבנייה, לחפירה ולהקמת בריכה, עבודת תשתית מקיפה של חפירה ויציקת בטון לתשתית הבריכה, ולאחר מכן כמובן שגם ציפוי הבטון ומילוי הבריכה בהתאם לסטנדרטים הנחוצים לבעליה. אלה הן בריכות לא זולות ולא פשוטות להקמה, אך טווח האפשרויות בהן הוא נרחבלמדי הן מבחינה פרקטית והן מבחינה אסתטית, ואלה הן הבריכות האיכותיות בסטנדרט הגבוה ביותר בשוק.
 
 
 
בריכות בטון מול בריכות עץ
 
 
 
 
בריכות עץ – אם בניית בריכות שחייה מבטון היא תהליך ארוך, מסובך או יקר מדי עבור הצרכים של הלקוח, ניתן כמובן גם לבנות בריכות מעץ – כאשר היתרונות של בריכות אלה הם בהקמה הפשוטה, באישורים הפחותים בהרבה שדרושים עבורה (במקרה של בריכה עילית יכולים להיות גם מצבים בהם אין צורך באישורים), ובאסתטיקה הגבוהה במיוחד של בריכות מסוג זה. בריכות עץ, שתהיינה בדרך כלל מבוססות על עץ ארז עמיד במים ומפני שחיקה, הן בריכות ברמה גבוהה ביותר אם בונים אותן נכון, אך האפשרויות בתחום זה אינן בלתי מוגבלות ויש גבול כמה גדולה ומקצועית יכולה להיות בריכה המבוססת על תשתית עץ – אלה הן בריכות המשמשות בעיקר לפנאי ולנוי.
 

את המענה המקצועי ביותר בתחום בריכות השחיות הביתיות והתאמתן אליכם תמצאו עם השירות של בריכות סנטר

 
השירות המקצועי והאיכותי של בריכות סנטר מבטיח לכם התאמה אידאלית של בריכות לצרכים שלכם, ותהליךבניית בריכות שחייה איכותי ללא פשרות, בהתאם להחלטות שתתקבלנה על ידכם. פנו אלינוותתאימו לעצמכם את הבריכה עליה תמיד חלמתן בחצר הבית שלכם – מעץ או מבטון.