בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בריכה על הגג

 
 
בריכה פרטית על הגג
 
בריכה פרטית על הגג
 
 
 
דירה עם בריכה על הגג
 
דירה עם בריכה על הגג
 
 
 
בריכה במרפסת גג
 
בריכה במרפסת גג
 
 
 
 
 

להרגיש כמו סלב עם בריכה על הגג

 
לא רק סלבריטאים ועשירים יכולים ליהנות מאיכות החיים של בריכה על גג בית פרטי. גם אתם יכולים להצטרף לרשימת האנשים שכבר הגשימו את החלום ובנו על הגג בריכה וגינה קטנה ומפנקת. יחד עם זאת, עליכם לדעת במה מדובר, לבצע את הבדיקות הנדרשות וליצור קשר עם חברה מתאימה.
 
 
 
 
 
 
 
בשלב הראשון תצרכו להגדיר את מטרת השימוש בבריכה ולהכיר במגבלות של הגג. המשקל המותר בגג הוא 150 ק"ג למ"ר, לעומת מרפסת בה מותר להציב 350 ק"ג למ"ר. יחד עם זאת, במבנים ישנים התקן הזה לא תמיד מיושם ולכן נדרש תיאום מול מהנדסים מומחים

כדאי לבדוק מה העומס המתאים עבור הגג ולוודא בחירה בבריכה איכותית. עומס יתר בגג אסור על פי החוק היות והוא מסכן את כל דיירי הבניין המשותף.
 
 
בריכה על הגג
 
 
 

בדיקות נוספות לפני הקמת בריכה על גג הבית

 
כדאי שתביאו בחשבון את הנושאים הבאים:

א. פגיעת שורשים באיטום – מי שרוצה לשלב בין בריכות לבין צמחיה צריך להימנע מפגישת שורשים באיטום. יש תקנים ברורים הנוגעים לאיטום, ניקוז ושיפועים והם מחייבים את הקבלנים ואנשי המקצוע.

 
 
 
 
ב. חדירת מים ונזילות – הבעיה הנפוצה ביותר של בריכה על הגג היא חדירת מים ונזילות. על הבעיה הזו אפשר להתגבר באמצעות בניית בריכה איכותית. טיפים נוספים הם לוודא ניקוז טוב ויעיל מתחת לריצוף, לשמור על פתחי ניקוז כפולים ולייצר שיפוע של לפחות 1.5 מתחת לאיטום.

ג. צימוח לא תקין – מצע גידול עם תנאים אופטימאליים של יחס אוויר ומים יבטיח מראה יוקרתי של הגג. השתמשו במערכת ניקוז לסילוק עודפי המים והתקינו מערכת השקיה ודישון כדי לשמור על הצמחים.
 

בחברת בריכות סנטר מתמחים בהקמת בריכה על הגג ומחכים לכם עם מחיר ללא תחרות. צרו קשר עם נציגינו ותקבלו את כל הפתרונות.