בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בניית בריכה פרטית על הגג

 

בריכה פרטית היא ממש לא נחלתם הבלעדית של המתגוררים בבית פרטי

 
במשך שנים, התרגלנו לחשוב בצורה קונבנציונאלית ולשייך את הבריכה הביתית אך ורק למי שמתגורר בבתים פרטיים רחבי ידיים. ואמנם, הצורה הנוחה ביותר והמסורתית להקמה של בריכה פרטית הוא אכן בחצר חיצונית של בית פרטי, אבל הדבר ממש לא אומר שזו הדרך היחידה לעשות כן. בשנים האחרונות אנחנו רואים שינוי של המגמה בכל מה שנוגע למחייה באיכות חיים גבוהה, כאשר יותר ויותר אנשים בוחרים באפשרויות של פנטהאוזים עירוניים במגדלים ולא בבתים פרטיים – ובמקומות שכאלה גם נפוץ מאוד למצוא בריכה פרטית על הגג. נבין בדיוק למה זה כדאי.
 
בריכה פרטית על הגג
 

בריכה פרטית על הגג - למה זה כדאי ואיך לעשות זאת נכון?

 
  • יוקרה ונוחות בלי פשרות – קשה לחשוב על מתווה יוקרתי ואיכותי יותר של בריכה פרטית מבריכה פרטית על הגג. בין אם מדובר בגג של ממש, ובדרך כלל כאשר מדובר במרפסת גג כזו או אחרת – הבריכה הפרטית נותנת לנו יוקרה ואיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, עם אפשרויות איכותיות של חיי פנאי, אירוח ברמה הגבוהה ביותר וגם יישומים פרקטיים של שמירה על כושר גופני ונוחות בלי פשרות. עם זאת, חשוב גם להבין שבריכה על הגג היא לא דבר של מה בכך, וצריך לדעת לתכנן אותה בצורה נכונה.

  • איך לעשות זאת נכון? בשביל לבנות בריכה פרטית על הגובה, אנחנו צריכים להקפיד על הרבה מאוד פרטים בביצוע איכותי ובטיחותי. זה מתחיל בחישוב עומסים של מרפסת הגג, וממשיך דרך איטום וגימור בלי מקום לטעויות. כל טעות בכל מה שנוגע לבניית הבריכה על הגג יכולה להתבטא בנזקים משמעותיים לאחר מכן, ולכן אין מקום לטעויות – רק לביצוע איכותי ויוקרתי בלי פשרות.
 

בריכות סנטר - מבטיחים לכם את הבריכה האיכותית ביותר עבור הבית שלכם

 
השירות האיכותי של בריכות סנטר מבטיח לכם בריכה פרטית על הגג, אבל יותר מכל דבר אחר הוא מבטיח לכם הקמה איכותית שלה, בלי פשרות על האיכות והביצוע של כל פרט ופרט. החל מהבטיחות והאיטום של הבריכה, דרך העיצוב המקצועי והאיכותי שלה ועד כל מה שסובב אותה ומבטיח את הסביבה האיכותית שלה – הכל עם השירות של בריכות סנטר.