בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דירה עם בריכה על הגג

 

בריכה פרטית יכולה להתקיים גם בדירה, ולא רק בבית פרטי

 
כאשר אנחנו חושבים על בריכות פרטיות, רוב הסיכויים שהמילים שקופצות לראש שלנו הן "בית פרטי", "סביון" או כל דימוי אחר של בריכה פרטית בחצר של בית פרטי ורחב ידיים. ואמנם, זהו אכן המתאר הקלאסי והמוכר ביותר של בריכות פרטיות, אך כבר מזמן לא מדובר במתאר האיכותי היחיד שקיים. כיום, אנו פוגשים ומתכננים יותר ויותר דירות עם בריכות פרטיות על הגג, במיוחד לאור המגמה ההולכת וגוברת של פנטהאוזים במגדלים כסממנים של איכות חיים גבוהה, ופחות בתים פרטיים. כעת, נבין בדיוק מהם השלבים להשגת היוקרה של דירה עם בריכה על הגג.
 
דירה עם בריכה על הגג
 

דירה עם בריכה על הגג - זה מתחיל בתכנון ועיצוב קפדניים, ומתבטא ביוקרה בלי תחרות

 
  • לתכנן כל פרט ופרט - אם אנחנו רוצים בריכה על גג הדירה שלנו, אנחנו צריכים לתכנן כל פרט ופרט בה לרמה הגבוהה ביותר. חשוב להבין שבמרבית המקרים גג הבניין שלנו לא אמור להחזיק עליו בריכה, וחשוב לבצע חישוב מדויק של העומסים, של היקף ועומק הבריכה ושל כל מה שנחוץ לנו על מנת להבטיח את הבטיחות והאיטום שלה. עלינו לתכנן גם את כל מה שנוגע לעיצוב שלה, מאחר ומדובר גם כך במאפיין יוקרתי ברמה הגבוהה ביותר – ואנחנו רוצים שהוא ייראה בהתאם.

  • היוקרה והאיכות - דירה עם בריכה על הגג היא לא דבר של מה בכך. מדובר, למעשה, באלמנט האיכותי המובהק והמרשים ביותר שניתן להשיג כיום בדירות יוקרה. בריכה על הגג משדרת לנו ולאורחים שלנו שמדובר בדירה שבה איכות החיים היא ללא פשרות, היוקרה היא ברמה הגבוהה ביותר – ואם מתכננים אותה נכון ניתן גם להפיק ממנה יתרונות של בריאות, כושר גופני ועוד שימושים איכותיים ורבים.
 

אם אתם רוצים דירה עם בריכה על הגג, הגיע הזמן לפנות לבריכות סנטר

 
כאמור, דירה עם בריכה על הגג היא אפשרות איכותית במיוחד, אבל בשביל להשיג אותה צריך להקפיד על פרטים רבים, לתכנן ולבנות בלי מקום לטעויות. את זה אתם תעשו ותבטיחו אם תפנו עוד היום לשירות האיכותי, המנוסה והמקצועי של בריכות סנטר – השירות המוביל לבריכות פרטיות בארץ.