בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הקמת בריכה טיפולית

 
בריכה טיפולית, או בשמה הנוסף – בריכה הידרותרפית, היא בריכה שיש לה ייעוד אחר מבריכה רגילה, המשמשת לשכשוך, להתרגעות ולשחייה; בריכה כזאת משמשת אנשים הזקוקים לשיקום בגלל פציעה או בעיה אורתופדית, או אנשים שעברו ניתוח וצריכים לשקם את גופם על מנת להחזיר לעצמם את יכולת התנועה המלאה. כמו כן, מיועדת הבריכה לאנשים בעלי מתח שרירים גבוה, ומסייעת להם להרפות את השרירים ולהרגיש הרבה יותר טוב.
 

פרוייקטים אחרונים בתחום

 

בריכה טיפולית בית חולים איתנים בירושלים, עם ציפוי pvc, בריכה מקורה ומחוממת.

 
הקמת בריכה טיפולית
 
בניית בריכה טיפוליתבניית בריכה טיפולית
בריכת שחיה טיפוליתבריכת שחיה טיפולית
הקמת בריכה שיקומיתהקמת בריכה שיקומית
 
 

איך זה עובד?

 
בזכות המים. מחקרים רבים שנעשו בתחום מצאו, כי מים בלחץ מסוים ובטמפרטורה מסוימת יכולים לסייע מאוד לשיפור יכולת התנועה של הגוף, לשחרר שרירים תפוסים ולהקל על כאבים. העבודה של הגוף מול לחץ המים משפרת מאוד את יכולת ההתנגדות של השרירים ותורמת לחיזוקם, והעבודה בתוך המים תורמת מאוד להפחתת העומס על המפרקים. התוצאה: חיזוק שרירים, הרפיית שרירים תפוסים והרגשה פיזית הרבה יותר טובה.
 
 
 
הקמת בריכה טיפולית
 
 
 
 

למי מיועדת בריכה טיפולית?

 
בריכה כזאת מיועדת למטפלים במים המתמחים בתחום ההידרותרפיה, כמו גם לאנשים שנמצאים בתהליך שיקומי ומעוניינים בהקמת בריכת שחייה טיפולית בחצר ביתם. הקמת בריכה טיפולית פרטית יכולה מאוד להקל על אנשים הזקוקים לטיפול, שכן הם יכולים לשכור את שירותיו של מדריך מתאים ולקיים שיעורי הידרותרפיה במקום בו הם מרגישים הכי טוב – הבית, כמו גם להמשיך לתרגל כל אימת שהם רוצים, בלי להיות תלויים במועד השיעור שקבעו.
 

הקמת בריכת שחיה לטיפול במים

 
אם אתם מטפלים בהידרותרפיה או אנשים שעוברים תהליך שיקומי, ואתם מעוניינים להקים בריכה טיפולית פרטית, חשוב מאוד שתפנו אל חברה המתמחה בתחום הקמת בריכות שחיה כאלה ואשר יש לה ניסיון רב שנים בתחום. הקמת בריכת שחייה כזאת צריכה להיעשות רק לאחר תכנון מדויק של מיקום הבריכה ושל החומרים מהם תיבנה הבריכה, כמו גם של אביזרים נלווים שיתווספו בהתאם לצרכיו ולהעדפותיו של הלקוח.
 

איך נראית בריכה טיפולית?

 
בריכה טיפולית נבנית בדרך כלל מבטון או מפנלים מתועשים ועם איטום של יריעות פי.וי.סי (בריכה מתועשת). על מנת לחמם את המים יש להתקין בבריכה מערכת חימום. יש מערכות חימום מסוגים שונים, וחשוב לבחור כזאת שמיוצרת על ידי חברה מוכרת, מגיעה עם אחריות מלאה ועומדת בתקציב שלכם.


אגב, אם כבר יש לכם בריכה בחצר ואתם מעוניינים בבריכה טיפולית, אפשר בהחלט לשדרג את הבריכה הקיימת ולהפוך אותה לכזאת. לצורך כך יש ליצור קשר עם בריכות סנטר המתמחה בהקמת בריכות טיפוליות ויש ברשותה את כל האביזרים הנדרשים לשדרוג בריכה סטנדרטית.
 

בריכות סנטר לשירותכם

 

בריכות סנטר מתמחה בהקמת בריכות שחייה בכלל ובהקמת בריכות טיפוליות בפרט. נשמח להציע לכם את הניסיון רב השנים שלנו, לספק לכם ייעוץ מקצועי מקיף ולהקים עבורכם בריכה טיפולית בסטנדרטים גבוהים.

 
לפרטים ולהזמנות חייגו 072-3217513 או צרו עמנו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.