בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טמפרטורה של בריכה מחוממת

 
 
 

ויסות טמפרטורת מי בריכה

 
שירותי חימום וקירור בריכות מבטיחים ויסות אופטימאלי של טמפרטורת מי בריכה. השירות מתאים לבעלי בריכות שחייה מחוממת בכל גודל והוא אידיאלי בקיץ, בעונות המעבר, לקראת החורף או בעיצומו של מזג אוויר הפכפך וסוער. אלו היתרונות של ויסות טמפרטורת המים בבריכה באמצעות חימום וקירור בריכות:
 
 
 
טמפרטורה בריכה
 
 
 
 
  • עידוד ביצוע פעילות גופנית לכל אורך השנה
  • שימוש בבריכה לצרכי אירוח ובילוי עם הילדים
  • התאמת הבריכות לשחייה לילית וצניחת טמפרטורות בשעות מאוחרות
  • הקלה על שחייה עם כאבי גב, שרירים או מפרקים
  • שדרוג הבריכה ובעקיפין גם תרומה לעלייה בערך הבית
 
שירותי ויסות טמפרטורה בבריכות ביתיות נפוצים וזולים מכפי שנהוג לחשוב. אפשר להזמין את השירות דרך חברות העוסקות בתחום של בריכות שחייה ובריכות נוי, לקבל הצעת מחיר וליהנות מרמת חיים משודרגת.
 

חשיבות טמפרטורה של בריכה מחוממת

 
רק באמצעות ויסות טמפרטורה בבריכה ניתן לשמור עליה לאורך זמן. בתקופת החורף הויסות מבטיח עלייה בטמפרטורות ויצירת איזון, בעוד בקיץ הוא אחראי על קירור הבריכה ומתן תחושה נעימה ומרעננת. הויסות מאפשר ניצול של ההשקעה בבריכה והוא מעודד את השימוש בה בקרב בני המשפחה, הילדים והחברים.

שנית, יש גם חשיבות בריאותית שבאה לידי ביטוי לאחר ויסות הטמפרטורה בבריכה. במקום לקחת סיכון ולהיכנס לבריכה עם מים חמים מדי בקיץ וקרים מדי בחורף, אפשר לדאוג לויסות העולה בקנה אחד עם ההעדפות האישיות. העדפות אלו מאפשרות התאמה של הבריכה לצרכי מבוגרים, קשישים, בני גיל הזהב ובעלי מוגבלויות. הויסות מומלץ על ידי רופאים והוא תורם לטיפול ותחזוקה של הבריכה לאורך זמן.
 
יש לכם בריכת שחייה אבל הטמפרטורה לא מוצאת חן בעיניכם? צרו קשר עם נציגי בריכות סנטר. נשמח לגבש עבורכם הצעה משתלמת על חימום בריכה וקירור בריכות בכל סדר גודל ותוך הקפדה על מקצועיות ואחריות.