בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חיפוי בריכות שחיה - יריעות PVC לבריכה

 

חיפוי בריכה איכותי יכול לייצר אווירה נעימה ודקורטיבית וכן להעשיר את חווית השחייה או הטבילה בבריכה. לעומת זאת, חיפוי לא מוצלח עלול לייצר תחושה לא נעימה - מגע לא אחיד ברצפת הבריכה או התקלפות של הדפנות- ולא מזמינה כלל וכלל. חיפוי בריכה מקצועי ואיכותי הוא כזה המסוגל להחזיק מעמד שנים רבות ולהעניק תחושת רעננות וניקיון. איש מאיתנו לא רוצה לגלות שהבריכה בה השקיעה ממון וזמן, ניזוקה כתוצאה מאי הקפדה על חיפוי נאות.

כל אותם נזקים עלולים לפגוע לא רק באסתטיות הבריכה כי אם גם ברמת הבידוד, איכות המים והאיטום. לכן כיון בוחרים בעלי בריכות באפשרות של חיפוי PVC, שנחשב לסוג המומלץ ביותר על ידי כל המומחים בתחום.

 

ציפוי בריכות שחייה - דגמים חדשים:

 
דגם פנינה עם מים
דגם לבן עם מים
דגם כחול קובלט
סטון פלקס פנינה
דגם לבן
סטון פלקס גרניט
 
 
pvc לבריכהpvc לבריכה
בניית בריכות pvcבניית בריכות pvc
יריעות pvc לבריכהיריעות pvc לבריכה
 
 
 

היתרונות המרכזיים של חיפוי PVC

 
להלן כמה מהיתרונות המרכזיים של החומר המהפכני:

  • יריעות PVC בהן נעשה שימוש לחיפוי בריכות מצוידות בשכבת הגנה מיוחדת שמעניקה להן את עמידות לאורך שנים. שכבת ההגנה מאפשרת להתמודד בהצלחה עם נזקי קרינת השמש ונזקי מזג האוויר באופן כללי. מכאן ששימוש בהן יאריך את חיי הבריכה שלכם.
 
 
 
חיפוי PVC לבריכה
 
 
 
 
  • גמישותו הרבה של ה- PVC מאפשרת לעשות בו שימוש לצורכי חיפוי במגוון רחב של בריכות, ללא תלות בסגנון העיצוב ובמבנה הייחודי של הבריכה. לכן, גודלה או צורתה של הבריכה אינם משפיעים על אופן השימוש ביריעות.

  • רמת אטימה גבוהה במיוחד, שיריעות מסוגים אחרים אינן יכולות להבטיח.
 

מהו חיפוי יריעות PVC לבריכה

 
חיפוי PVC הוא פתרון אידיאלי עבור ציפוי בריכות שחייה. באמצעות פיתוח מתקדם מן הסוג הזה ניתן לבנות בריכות עמידות, המורכבות מקרקעית עשויה פלדת אל חלד. בנוסף, בתוכן יש דפנות עשויות רצועת PVC או ויניל בשילוב פוליאסטר עבה. המשמעות היא בריכה בטיחותית וחזקה המתאימה עבור שורה ארוכה של שימושים פרטיים, ספורטיביים או משפחתיים.
 

חיפוי פי וי סי שקוף לבריכה

 
השימוש במרכיבי פי וי סי שקוף עולים בקנה אחד עם השאיפה לבנות בריכה בטיחותית. מעבר לכך, באמצעות פי וי סי לבריכה ניתן למנוע נזקים סביבתיים. הברכה מונעת היווצרות של סדקים ברצפה וכך חוסכת בעלויות תיקונים, תפעול ואחזקה. בעזרת חומרי ויניל חזקים נחסמים הסדקים עוד בשלב הבנייה. גם הדליפות כמעט אינן קיימות בבריכות אלו, בעיקר בשל יכולת האיטום של חיפוי PVC.
 

ציפוי PVC לבריכה משתלם יותר

בעת סקירה של חיפוי בריכות מחיר מהווה פקטור משמעותי בתהליך קבלת ההחלטות. מבחינת רוב בעלי הבתים, ההשקעה המשתלמת ביותר היא זו השומרת על בטיחות ועמידות לאורך זמן.
 
 

יריעות PVC ועמידות הקרקעית מציעים תנאים אופטימליים:

היעדר איבוד גובה הקרקעית

  • היעדר הפרשי גובה
  • קרקעית מוצקה עשויה פלדה עמידה
  • בטיחות מירביתו עמידה בתווי תקן מחמירים
  • אפשרות לעיצוב מהיר וקל
  • שילוב נורות לד לאווירה נעימה גם במהלך שחייה לילית
 

מומחים בעבודות פיויסי

 
רוצים לשמוע פרטים נוספים על בריכה עם יריעות PVC? אנחנו בחברת בריכות סנטר נשמח לעמוד לרשותכם. ספרו לנו על הצרכים האישיים ועל צרכי המשפחה, התייעצו איתנו לגבי תקציב ובואו לראות כיצד ניתן לשלב בתוך הברכה גם פסיפס, אריחים מיוחדים ועוד.

התקשרו כעת למומחים של בריכות סנטר והתקדמו לדור הבא של בריכות השחייה הפרטיות והציבוריות בישראל >>