בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפול בבריכות שחיה

 
 

מה בעצם כולל הטיפול הקבוע שיש לעשות בבריכה?

 
במידה ובחרתם לבנות בריכות שחייה ביתיות בביתכם, עליכם כמובן להקפיד על טיפול קבוע בבריכות שלכם. הבריכה שלכם, לא יכולה להישאר ללא טיפול ,שכן ההשלכות של בריכה ללא טיפול הן קשות מאד. בריכות שחייה ביתיות שלא עוברות טיפול קבוע, יצברו עם הזמן לכלוך, לא יוכלו לסנן רעלים שונים, לא יוכלו לעבור חיטוי מוצלח, ובקיצור - הן יפסיקו להיות מקום בטוח שבו ניתן לרחוץ וליהנות. שימו לב שכמובן, יש כמה טיפולים שונים שאפשר לעשות בבריכת השחייה שלכם, והתדירות שלהם משתנה. ישנם טיפולים שצריך לבצע באופן קבוע וכמעט יומיומי, בעוד שיש טיפולים שאפשר לבצע לעתים רחוקות יותר.
 
 

טיפול בבריכה פרטית שחייבים להכיר

 
  • טיפולים שונים לפילטר - הפילטר של הבריכה הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר שיש בתוכה. תפקידו של הפילטר הוא בעצם לסנן חומרים שונים שעלולים להיכנס לתוך שטח הבריכה או להצטבר בה – ובמקום זה הוא מנקז אותם החוצה. הפילטר מותקן תמיד על משאבת המים של הבריכה, ואחת לשבוע, רצוי מאד לרוקן אותו מהלכלוך שמצטבר בו. שימו לב שלרוב כדאי גם להחליף את הפילטרים באופן קבוע, בתדירות שנעה בין אחת לחודש לאחת לחודשיים - תלוי בגודל הבריכה ובתדירות השימוש בה, וגם באיכות של הפילטר עצמו. כך או כך, אל תשאירו לעולם פילטר מלוכלך, כי הוא פשוט לא יתפקד.

  • הוצאת פסולת גדולה - רצוי מאד להצטייד במכשיר מיוחד, שתפקידו לעזור לכם לדלות לכלוך גדול שמצטבר בבריכה. ישנן רשתות מיוחדות לבריכה שהתפעול שלהן פשוט, ויש גם מכשירים מיוחדים שיכולים לאסוף את הלכלוך עבורכם - אבל בכל מקרה זה מתפקידם להוציא את הלכלוך החוצה. שימו לב שלכלוך גדול יכול להגיע ממגוון רחב יחסית של מקומות, ולכן כדאי להפקיד על ניקיון שבועי בתחום זה.
 
 
 
טיפול בבריכות שחיה
 
 
 
 
  • החלפת מים - רצוי תמיד לשים לב שיש סירקולציה מלאה של המים בבריכה שלכם. זה בעקרון התפקיד של המשאבה להוציא החוצה מים ישנים ולהכניס מים חדשים - וזאת על מנת למנוע מזיהומים שונים להתפשט, ולמנוע השפעות שליליות על המים בתוך הבריכה.

  • מניעת אצות - כדאי להשתמש באופן קבוע בחומר שתפקידו למנוע התפתחות של אצות בבריכה שלכם. לא תמיד בתוך בריכות שחייה ביתיות בהכרח תהיה התפתחות של אצות, וזה גם תלוי בסביבה האקלימית שבה הבריכה מותקנת וגם בגודל שלה, אבל אם יש סכנה לכך - חובה להשתמש בתכשירים המתאימים.

  • כיסוי הבריכה - לרוב, מומלץ בחום לכסות את הבריכה כשהיא לא בשימוש. הכיסוי של הבריכה יכול למנוע כמה בעיות. הוא יכול למנוע אידוי מוגזם של המים בקיץ, הוא מונע חדירה של מי גשמים מלוכלכים לתוך הבריכה, הוא מנוע כניסה של חרקים פנימה, וגם של חומרים מזיקים נוספים.
 

ואז יש בריכה נהדרת!

 
לסיכום, לאחר שתבצעו את כל הדברים הללו, יהיו לכם בריכות שחיה נהדרות, נקיות ומושקעות מאד - שתוכלו לעשות בהן שימוש נרחב.