בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יום כיף בבריכה פרטית

 
 
אם אתם רוצים שתהיינה לכם יותר הזדמנויות לארגן ימי כיף עם הילדים,לילדים או לכם ולחברים, ויש לכם חצר, בריכה פרטית היא התשובה המושלמת עבורכם.כשיש לכם בריכה בחצר, לא צריך לארגן שום דבר: פשוט לובשים בגדי ים,לוקחים מגבות, יוצאים החוצה ומתחילים ליהנות. אפשר להזמין חברים, שלכם ו/או שלהילדים, ולבלות בחצר כמה שעות מדהימות, שישאירו אחריהן טעם של עוד.
 
 

הכיף מתחיל עכשיו

 

יום כיף בבריכה פרטית כולל את כל מה שצריך שיהיה ביום כיף:


  • הרבה זמן של ביחד – בין אם זמן של הורים וילדים, שהוא תמיד חשוב ומאוד תורם לאווירה בבית, ובין אם זמן עם חברים, שתמיד כיף שיש.

  • לא יושבים מול המחשב – כשנמצאים בבריכה הפרטית, הרי שלא נמצאים מול המחשב, ולדבר יש יתרונות רבים:
 
 
 
יום כיף בבריכה פרטית
 
 
 
 
  • תקשורת בין-אישית – מדברים אחד עם השני ולא דרך המסך, ומשפרים את יכולת התקשור המילולית ואת הקשרים הבין-אישיים שבעידן הטכנולוגי בו אנחנו חיים הלכו קצת לאיבוד.

  • כושר – אמנם בריכה פרטית בחצר לא מאפשרת שחייה אולימפית, אולם עצם העובדה שמשכשכים במים, עושים כמה בריכות ומבצעים תרגילים כמו צלילות וגלגולים, בהחלט תורמת לשמירה על הכושר הגופני ומועילה לחיזוק השרירים והסיבולת.

  • פחות פגיעה בכושר הריכוז – לישיבה מול המחשב יכולה להיות השפעה שלילית על יכולות הקשב והריכוז. ככל שנמצאים פחות מול המחשב, נגרם פחות נזק ליכולות אלה ולכן, כל פעילות שמוציאה את הילדים מהישיבה מול המסך מחד, ומצריכה מהם ריכוז מאידך – היא בהחלט מבורכת.
 
כל היתרונות הללו הופכים את פרויקט הבנייה של בריכה פרטית בגינה לכדאי ביותר, כזה שאין בכלל ספק שמחזיר מאוד מהר את כל ההשקעה.

כשיש בריכה בחצר, כבר לא צריך לחשוב מה עושים אחר הצהריים עם הילדים ולהתאמץ למצוא דרך לעניין אותם. כל מה שצריך הוא לצאת החוצה עם הציוד המתאים ופשוט לעשות חיים.
 

גם אתם רוצים יום כיף בבריכה פרטית?

 
אתם בדיוק במקום הנכון.
בריכות סנטר מתמחה בתחום של בניית בריכה פרטית, בהתאמה מדויקת לצרכים ולהעדפות שלכם. אנחנו דואגים לבצע כל פרויקט מ-א' ועד ת', תוך יישום מדויק של תוכניות הבנייה המוקדמות.
אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים בלבד, העומדים בכל דרישות התקן, ומספקים מענה לכל צורך שעולה בשטח במהלך העבודות.
כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עמנו קשר, ונשמח להגיע אליכם כדי להתרשם מהשטח ולתכנן יחד אתכם את בריכת החלומות הפרטית שלכם.
 
לקבלת מידע נוסף אודות בניית בריכה פרטית חייגו עכשיו 072-3217513 ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.