בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כללי בטיחות לילדים בבריכה

 
בעת שהילדים שלכם נמצאים בבריכה, הפיתויים להשתולל ולכייף הם גדולים, אך איתם גם הסכנות. על מנת לשמור על חייהם ושלמות גופם של ילדיכם, ריכזנו עבורכם חמישה כללי זהב לשמירה על בטיחותם בבריכה.

כללי הבטיחות הללו נכונים עבור בריכות ציבוריות וגם עבור בריכות שחיה ביתיות.
 
 

לא דוחפים

 
הרבה פעמים ילדים אוהבים לשחק האחד עם השני בדחיפות אל תוך המים. הם חושבים שמכיוון שהנחיתה במים היא רכה, לא יכול לקרות כלום וזה הוא רק משחק. האמת הפשוטה היא שדחיפה של ילד אחר למים עלולה להסתיים באסון כבד מאוד. למשל, במידה והילד נפל על שפת הבריכה במקום למים עצמם או במידה והמים בבריכה אינם עמוקים דיים בכדי לבלום את נפילתו של הילד. במקרה של בריכות שחיה ביתיות כלל זה נכון עוד יותר מכיוון שברוב המקרים רוב שטחה של הבריכה אינו עמוק דיו לקפיצה.
 

לא רצים

 
סביבת הבריכה היא סביבה חלקה ואפשר בקלות להחליק עליה וליפול. ילדים אוהבים לרוץ ולהשתולל במיוחד ליד בריכות - שגורמות לנו להרגיש רעננים ומלאי שמחת חיים ומרץ. עם כל הכיף שבדבר, הריצה בסביבת הבריכה הינה מסוכנת ויכולה להיגמר באסון. אם ילד נופל על שפת הבריכה ומחליק לתוכה, או חס וחלילה פוגע בראשו ברצפה הקשיחה, יכול האירוע להסתיים בחדר המיון בבית החולים.
 
 
 
כללי בטיחות בבריכה
 
 
 
 

לא קופצים למים

 
כפי שנאמר מקודם, במקרים מסוימים עומק המים בבריכה אינו עמוק דיו על מנת לבלום את נפילתו של הילד. כפי שצוין קודם, במידה והילד קפץ היישר למים עם ראשו קדימה, והמים אינם עמוקים דיים, הוא עלול לפגוע בראשו ברצפת הבריכה ולסבול מפצע או אפילו סדק בגולגולת. מיותר לציין שבמצבים של פגיעת ראש מתחת למים הסיכון גובר פי כמה וכמה מאשר פגיעה מחוץ למים. בריכות שחיה ביתיות עמוקות המכילות קרש קפיצה מאפשרות לקפוץ לתוך המים במקום המיועד לכך, אך כמובן שהדבר שמור למבוגרים בלבד.
 

לא שוחים ללא השגחת מבוגר

 
ילדים קטנים שאינם בטוחים דיים ברמת השחייה שלהם צריכים להישאר תמיד בקרבת מבוגר כאשר הם נמצאים בתוך הבריכה. סביבת המים הינה סביבה מסוכנת לילד אשר גופו אינו חזק דיו בכדי לשאת אותו אל מעל לפני המים ואין הוא יודע עדיין להתמודד עם מצבים שונים בתוך המים העלולים להיגמר בטביעה.
 

באופן כללי יש לנהוג באחריות וזהירות

 
חשוב תמיד לזכור ולהזכיר לילדים שלנו שבבריכה יש לשמור על הכללים ועל משנה זהירות. הסכנות הסובבות אותנו בתוך בריכות שחיה ביתיות וציבוריות ומחוצה להן הן רבות וכוללות טביעה, החלקה, פציעה ושבר בחלקי הגוף. ילד אחראי וזהיר חייב לשמור על כללי הבטיחות וצריך להבין שכללים אלו נועדו על מנת לשמור עליו מפני כל רע ונזק שיכול להיגרם לו כתוצאה משימוש בבריכה.