בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משאבת חול לבריכה

 
 

למה משאבת חול לבריכה נועדה?

 
משאבת חול לבריכה היא אחד הכלים החשובים ביותר בכל בריכה והיא נמצאת בבריכות ציבוריות גדולות. משאבת החול אמורה לסנן את החול שנכנס אל המים כאשר החול הזה יכול להגיע מחוץ לבריכה מכל מיני מקומות, כולל דרך הרוח ודרך האנשים שמתרחצים בה. ללא משאבת החול שלנו בבריכות סנטר, הבריכה שלכם לא יכולה להיות איכותית לרחצה במאה אחוז. ההרגשה בבריכה תהיה שונה לחלוטין והמים לא ייראו לכם צלולים. המשאבה תשאב את המים ותשאיר את כל מזהמים שיש בה בצד ותיתן לכם מים נקיים בכל רגע נתון!
 

כיצד פועלת משאבת חול לבריכה?

 
אולי אתם לא מבינים כיצד בדיוק משאבת חול פועלת וכיצד יכול להיות שהיא יעילה כל כך, אך אנו בבריכות סנטר נסביר לכם את כל מה שאתם רוצים לדעת. אנו תמיד מציעים ללקוחות שלנו שירות מלא שיסביר להם את כל הפרטים החשובים כדי שיבינו מדוע כדאי לרכוש דווקא את המוצרים שלנו. משאבת החול מכילה חול קוורץ דק מאוד וכאשר המים עוברים בה, החלקיקים הגדולים נתקעים והמים זורמים לצד השני. כל כך פשוט וכל כך יעיל!
 
 
 
 

אספקת מסנן חול איכותי בבריכות סנטר

 
אנו בבריכות סנטר עובדים זה שנים רבות מול המגזר הציבורי והעסקי ולצד עבודות של בנייה וציפוי בריכות שחיה אנו מספקים ציוד משלים מקיף לבריכה. בין היתר אנו מספקים מסנני חול איכותיים אשר משרתים נאמנה את קהל לקוחותינו לאורך שנים. אנו לא מתפשרים על איכות הציוד עמו אנו עובדים ודואגים לספק ללקוחותינו ציוד מקצועי.

לפרטים נוספים והזמנות משאבות חול או כל ציוד אחר לבריכה צרו עמנו קשר כעת:
072-3217513