בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ערכת בדיקת מים לבריכה

 
 

הסבר קצר על החשיבות של בדיקת המים בבריכה הביתית שלכם

 
בריכת השחייה הביתית שלנו היא בבת עיננו, אולי החלק המושקע ביותר בבתים הפרטיים של רבים מאתנו. אנחנו עובדים קשה במשך שנים רבות בשביל להגיע לנקודה שבה נוכל להרשות לעצמנו את הבריכה הביתית שלנו, סמל הסטטוס להצלחה שלנו והאפשרות שלנו להירגע ולשמור על כושר במהלך היום-יום שלנו – וחשוב לדעת גם איך לדאוג ואיך לטפל בבריכה הזאת. החלק החשוב ביותר של הבריכה, באופן מובן מאליו, הוא המים שממלאים אותה – ואנחנו צריכים לוודא תמיד שהמים האלו נמצאים במצב האחזקה ובהרכב הכימי הבריא והאיכותי שראוי לבריכה הפרטית שלנו. שני חומרים עיקריים הם החומרים שנבדקים עם ערכת בדיקת מים – כלור ו-pH. את הכלור כולנו מכירים – חומר החיטוי שכמות נמוכה ממנו מעידה על בריכה לא סטרילית, וכמות גדולה מדי ממנו הופכת את הבריכה ללא נעימה לשימוש ואף מזיקה לחלק מאתנו. בדיקת pH היא למעשה בדיקת רמת החומציות של המים – שימוש נרחב במים מעלה את רמה זו ומעיד שעלינו לחטא אותה טוב יותר.
 

ערכת בדיקת מים – איזה אפשרויות קיימות וכיצד משתמשים בהן?

 
 
  • סוג ראשון של ערכת בדיקת מים הוא הסוג החד פעמי – מבחנות או טבליות חד פעמיות אותן אנחנו טובלים במים, והן מביאות לנו אינדיקציה על ריכוזי החומרים השונים במי הבריכה הפרטית. מדובר במדד מדויק, אך שימוש נרחב בבריכה מעיד על צורך בבדיקה קבועה ואיכותית יותר, במקום קנייה של עשרות בדיקות חד פעמיות.

  • הסוג השני של ערכה לבדיקת מים הוא הסוג האלקטרוני – מבחנות אלקטרוניות אותן אנחנו טובלים במים, והן נותנות לנו אינדיקציה על רמת הכלור, ה-pH, ולפעמים גם טמפרטורת המים – בכדי שנוודא שהמים בבריכה הפרטית שלנו נמצאים ברמה הסטרילית הגבוהה ביותר. ערכות אלה הן אמנם יקרות יותר – אך בשימוש נרחב בבריכה הן הכרחיות, במקום שימוש בערכות חד פעמיות.
 
 
 
ערכת בדיקת מים לבריכה
 
 
 
 

בריכות סנטר – שירות מבניית הבריכה ועד בדיקת המים

 
אצלנו בבריכות סנטר מאמינים שהשירות בכל הנוגע לבריכות שחייה פרטיות לא נגמר בבניית הבריכה והתאמתה ללקוח – אנחנו מציעים שירות גם בתחום בדיקת המים ושמירה עליהם, הכל בשביל איכות החיים שלכם דרך הבריכה הביתית שלכם.