בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה אפשר לעשות בבריכה?

 
כמקימים מקצועיים של בריכות שחיה ביתיות, אנו מכירים מקרוב את מידת ההשקעה הרבה הכרוכה בהקמת בריכה וכן בתחזוקה השוטפת המתלווה לכך, אך התמורה רבה גם כן - לכם ולאלה שבאים לבקר. בריכת השחייה הביתית שלכם מהווה אטרקציה בכל מפגש חברתי או משפחתי ומוסיפה עניין, כיף והנאה. בעידן שבו ישנה נטייה של ילדים, נוער ומבוגרים להתנוון מול המסכים – אין כמו בריכת שחייה להפעיל את הגוף וליצור אינטראקציה חברתית חיובית.
 

פעילויות בבריכה לכל המשפחה

 
ישנן בריכות שחייה ביתיות שפשוט לא עושים בהן שימוש וחבל. עם כמה אמצעים פשוטים אפשר להפוך את החצר למגרש הספורט והמשחקים המשפחתי עם שלל פעילויות בריכה ואביזרים להנאתכם:
 
 
  • אביזרים צפים ומתנפחים - בריכות שחיה ביתיות הן מקום נפלא להירגע ולצוף על המים. מזרני ים, גלגלים, אבובים סירות ומצופים שונים, כולם מוסיפים עניין לחגיגה במים. בעזרת אביזרים אלה אפשר ללמוד לשחות, להתאמן בשחייה, לערוך תחרויות מרוצים או סתם לשכב עליהם ולהתרגע.

  • צעצועי מים שוקעים - פעילויות בריכה מאתגרות לשיפור הביטחון במים. מקלות וחישוקים כבדים, מצופים בגומי או פלסטיק צבעוני זוהר, השוקעים לקרקעית הבריכה, מהווים אתגר עבור הילדים ומעודדים אותם ללמוד לצלול כדי להרימם מן הקרקעית. הילדים משחקים, רוכשים ביטחון במים ומתחרים באיסוף הצעצועים תוך כדי שחייה וצלילה.

  • מגלשות – פעילויות בריכה נראות הרבה יותר אטרקטיביות עם מגלשה. אפשר להתקין מגלשה שבאמצעותה יגלשו הילדים למים או להשתמש במגלשת טרמפולינה מתנפחת שצפה בבריכה.
 
 
 
פעילויות בריכה
 
 
 
 
  • ספורט קבוצתי - בריכות שחייה הופכות בקלות למגרשי ספורט עם כמה אביזרים למשחקי כדור במים: רשת למשחק כדורעף מים, סלים למשחק כדורסל במים, שערים למשחק כדוריד במים וכמובן כדורים מכל הסוגים. הם מעוררים אדרנלין ומקפיצים את החבר'ה הצעירים (וגם המבוגרים) - אין כמותם לגיבוש והוצאת אנרגיה.

  • פעילויות כושר בבריכה - שיטה זאת מתאימה במיוחד לאנשים שמתקשים להתעמל באמצעים הרגילים, אם בשל שיווי משקל לקוי, כאבי גפיים ומפרקים, שיקום מניתוחים, עודף משקל או מגבלות רפואיות אחרות. ההתעמלות במים מתבצעת כמעט ללא עומס על המפרקים ובעוצמה מתונה, תוך מתן חופש תנועה ותחושת ביטחון ונינוחות.

  • בריאות ותרפיה - בריכות שחייה הן אטרקציה בריאותית – באמצעות מגוון פעילויות בריכה המתאימות בעיקר לנשים בהריון, למבוגרים ולכל מי שקצת כואב לו הגב. ניתן להזמין לבריכה מטפל בהידרותרפיה לטיפול בשיטות באד-ראגאז, ג'אהרה או וואסטו, לשחרור והרפייה, טיפול במתח שרירים, כאבי גב ומפרקים.
 
חברת בריכות סנטר תשמח לעזור גם לכם בבניית בריכות שחיה ביתיות לכל מטרה ובכל גודל. התקשרו עוד היום למספר: 072-3217513 ונשמח לתאם אתכם פגישת ייעוץ בדרך להגשמת החלום.