בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ציוד לבריכה

 
 
אי אפשר ליהנות מהבריכה במלוא מובן המילה בלי ציוד לבריכה. יש ציוד שאמור לשעשע אתכם ויש ציוד שאמור לשמור על תחזוקת הבריכה כמו שצריך ושני סוגי הציוד הזה צריכים להיות אצלכם בבית. ממה מורכב הציוד הזה? מה חובה ומה רשות? הנה כל הפרטים במאמר אחד שיעשה לכם סדר.
 

כל בריכה צריכה מסננים וצינורות

 
יש כל כך הרבה אביזרים שיכולים להיות שימושיים לבריכה אך ללא ספק יש אביזר אחד שחובה על כל אחד להחזיק. האביזר הזה הוא כמובן המסנן הרי בלי מסנן המים לא יהיה נעימים לרחצה. מסנן חול הוא זה שמסנן את המים מהחול שאנו מכניסים אליו ולמעשה כל חלקיקי האבק הקטנים שבסופו של דבר יוצרים אווירה לא נעימה במים אך קשה אוד להבחין בהם, על אחת כמה וכמה לנקות אותם, בשום דרך אחרת. יחד עם המסננים יש צורך במערכת של צינורות שיתחברו למסנן ובדרך כלל הם באים ביחד. אפשר להוסיף לרשימה גם ציוד ניקיון נוסך כמו רובוט ניקיון או מסננת ארוכה להוצאת עלים.
 

מאביזרים קטנים ועד חדרי מכונות

 
יש עוד הרבה אביזרים חשובים שיכולים להיות משמעותיים מאוד לתחזוקת הבריכה כמו למשל כיסוי סולארי שיכול לעזור לשמור על מימי הבריכה חמים ונעימים וגם לשמור עליה נקייה מלכלוך, וכמובן גם סולם לבריכה שלא תמיד יגיע איתה. יחד עם זאת יש הוצאות גדולות יותר שלעתים יהיה צורך לעשות, אולי לא בבריכות ביתיות אך ללא ספק בבריכות גדולות יותר. חדרי בריכה יהיה נחוץ כאשר מדובר בבריכה גדולה וזאת כדי לשלוט על הניקוי והתחזוקה שלה. חדר מכונות ידאג גם לחמם את הבריכה כאשר בתוכו תהיה משאבת חום, שגם היא פריט שיכול לשנות לחלוטין את השימוש בה.
 
ציוד לבריכות שחיה
 
 
 
 

ציוד איכותי ועמיד לטווח ארוך

 
לא משנה איזה ציוד לבריכה תרכשו, אתם חייבים לבחור אותה במידת קפדנות רבה מאוד. בסופו של דבר מי שמתפשר על איכות הציוד מתפשר על איכות השימוש בבריכה שלו. יכול להיות שתבחרו בציוד זול שיישמע לכם כמו הקנייה הנכונה באותם הרגעים אך המחיר מסנוור אתכם ובעתיד הקרוב מאוד האביזרים הללו ייהרסו. חשוב לזכור שרוב האביזרים שנמצאים בבריכה ואפילו ציוד שעשועים, יהיה חשוף לשמש רבה במהלך הקיץ ואם הוא לא יהיה עמיד מספיק הוא יכול להיהרס. תמיד חשוב לבחור את הציוד ממקום מומלץ ומוכר שמשדר לכם אמינות בכל שלב בתהליך הקנייה כולל כמובן אחריות.

אנו בבריכות סנטר מספקים ציוד איכותי לבריכות שחייה שישרת אתם נאמנה לאורך שנים צרו קשר:
072-3217513