בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך עובד רובוט לניקוי בריכה?

 
 
בריכות שחיה ביתיות דורשות תחזוקה קבועה. התחזוקה מונעת הצטברות לכלוך, נזקים וחיידקים בתוך הבריכה והיא גם חוסכת הוצאות מיותרות על תיקונים. אחת הדרכים הטובות ביותר להקפיד על תחזוקת הבריכה היא באמצעות רובוט. זהו אמצעי המסוגל להשיג תועלת אופטימאלית בתוך זמן קצר. הוא עובד בצורה פשוטה ועל בסיס מספר עקרונות מפתח:

א. שפשוף וקרצוף – ליבת העבודה של רובוט לניקוי בריכות שחיה ביתיות כוללת שפשוף וקרצוף של הקרקעית. הרובוט בנוי בצורה המאפשרת שפשוף מהיר של קרקעית הבריכה ללא הפסקה. בנוסף, חלק מדגמי הרובוטים מסוגלים לטפס על קירות הבריכה כדי לנקות אותם.

ב. סינון מים – תוך כדי הניקוי עוסק הרובוט בסינון מי הבריכה. הסינון חיוני לצורך יצירת סירקולציה והחלפת מים מלוכלכים במים טריים.

ג. ניקוי חיידקים ופטריות – היעילות הגדולה ביותר של הרובוט נמדדת באופן בו הוא מצליח לנקות בריכות שחייה מפני חיידקים ופטריות. למרות שלא ניתן לראות את החיידקים והפטריות, שיטת העבודה המיוחדת של הרובוט מבטיחה ניקוי אידיאלי.
 
 

סוגי רובוטים לבריכות שחיה ביתיות

 
יש סוגים שונים של רובוטים המיועדים לניקיון ותחזוקה קבועה של בריכות שחייה. אלו שלושת הסוגים העיקריים הנמצאים בשימוש בעלי בתים פרטיים:
 
  • רובוט בסיסי בעוצמת שאיבה של עד 15 מטר בשעה
  • רובוט ניקוי מטפס המנקה את הקרקעית, את הקירות ואת הפינות
  • רובוט המופעל עם תכניות ניקוי ובעזרת שלט
 
 
 
רובוט לניקוי בריכה
 
 
 
 
אחרי שמכירים את שיטת העבודה של רובוט לניקוי בריכה קל יותר לבחור את הדגם המתאים עבור הצרכים האישיים. ראשית, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע ולשמור איזה ציוד נדרש לצורך תחזוקת בריכות שחיה ביתיות. שנית, מומלץ לבדוק את ההתאמה של הרובוט לגודל הבריכה ולהיקף השימוש. עדיף להשקיע ברובוט איכותי, יעיל ומשוכלל ולא לשחות בתוך בריכה מלוכלכת.