בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאלות נפוצות

 
 
 

כמה עולה לחפור בריכה?

 
חפירת בריכה היא מלאכה מורכבת שדורשת ציוד הנדסי וכוח אדם רב, כאשר לרוב החפירה עצמה מתבצעת באמצעות מחפרון והפינוי של האדמה נעשה על ידי מלגזה. החפירה תעלה בין 20 ל-70 אלף שקלים כאשר זה תלוי במספר פרמטרים כגון עומק החפירה והקשיים שלה לפני התשתית והשינויים שיעלו מתוך צורך.
 

כל כמה זמן מחליפים מים בבריכה ציבורית?

 
החלפת המים בבריכה ציבורית יכולה להתבצע אחת לכמה שנים אך לרוב מחליפים אותם כל שנה. ניתן לנקות ולחטא את הבריכה כך שבזבוז המים נחסך אם כי לרוב היא מתרוקנת כדי לבצע חידוש איטום או פעולות תחזוקה שונות.
 

כמה זמן להפעיל משאבה לבריכה?

 
בבריכה ציבורית המשאבה תפעל באופן שוטף כאשר יש צורך לסנן את המים בצורה מאסיבית יותר אך בבריכה ביתית יש צורך בהפעלה בין 2 ל-3 פעמים ביום וזה יהיה מספק כדי לסנן את המים ולשמור עליהם בריאים.
 

איך להיפטר מירוקת בבריכה?

 
ברגע שיש ירוקת בבריכה זה אומר שהבריכה לא עומדת בנהלי התברואה הנכונים וכמובן שלא כדאי להתרחץ בהם ולא רק מהגועל אלא מסכנה בריאותית. כדי להיפטר מהירוקת יש צורך לשפשף אותה על ידי מברשת סיבי ניילון בחוזקה ולחטא אותה באמצעות כלור במינון גבוה ביחס של 200 גרם כלור גרגרים ל-10 קוב מים. יש צורך לסנן את המים במשך חצי שעה לפחות ולאחר מכן הבעיה אמורה לחלוף.
 
 
שאלות על בריכות
 
 
 
איך מטפלים בבריכות?
 
 
 
 

ניקוי קרקעית בבריכה ביתית, כיצד עושים זאת?

 
כדי לנקות את קרקעית הבריכה רוב האנשים בטוחים שיש צורך לנקז את כל המים ורק אז לנקות בצורה רגילה לחלוטין. אמנם זה יכול להיות פתרון בבריכות קטנות אך במידה ויש לכם בריכה גדולה, שואב ואקום יעשה את העבודה. הוואקום שהוא יוצר גם בתוך המים יכול לנקות גם את קרקעית הבריכה וגם את הדפנות שלה בצורה יעילה במיוחד.
 

איך מרוקנים בריכה ביתית?

 
כדי לרוקן בריכה ביתית יש צורך במשאבה שתוכל לנקז אותה אל עבר פתח הניקוז. כמובן שאם מדובר בבריכה קבועה אמור להיות לה צינור ניקוז מתאים אך במידה ומדובר בבריכת עמודים או בריכה מתנפחת יש צורך בניקוז עם המשאבה שיהיה איטי יותר.
 

כמה עולה למלא בריכה?

 
המחיר שתצטרכו לשלם על המים שימלאו את הבריכה שלכם משתנה מאוד לפי גודל הבריכה ואי אפשר לקבוע מחיר מדויק כשחסרים הנתונים הללו אך בריכת שחייה סטנדרטית תעלה כאלף שקלים.
 

מהי הטמפרטורה של בריכה מחוממת?

 
בריכות מחוממות יהיו היחידות שתשמחו להיכנס אליהם במהלך החורף והטמפרטורה שלהם תנוע בין 36 ועד 40 מעלות בממוצע, אך כמובן שאם מדובר בבריכה פרטית תוכלו לקבוע את הטמפרטורה בעצמכם.
 

איך בונים בריכה?

 
בניית בריכת שחייה היא תהליך מורכב שתלוי מאוד בסוג הבריכה המיועדת. יש בריכות עליות ויש בריכות שקועות, יש בריכות מבטון ויש בריכות מעץ כך שלמעשה ההקמה מאד משתנה לפי פרמטרים רבים. אם מדובר על בריכה עלית, ההתקנה תהיה הרבה יותר פשוטה ואף לא דורשת אישורים. לעומת זאת, בריכה שדורשת חפירה צריכה היתרים מתאימים ויכולה לארוך מספר שבועות, אך יש חברות שמבטיחות בריכה שמוקמת תוך שבוע. יש צורך לחבר את התשתית המתאימה מבחינת חשמל, מילוי המים וניקוז וכמובן לדאוג לעיצוב הנדרש.
 

מעוניינים בהקמת בריכות שחייה? צרו קשר עם המומחים של בריכות סנטר:
מעוניינים בהקמת בניית בריכת שחייה? צרו קשר עם המומחים של בריכות סנטר לקבלת הצעה יפה!