בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיפוץ בריכות שחייה

 
 
שיפוץ ותיקון בריכות שחיה פרטיות מתאפשרת בהתאם לצרכים של הלקוח. בדרך כלל, מרביתם נבנות בתוך חצרות, יחד עם זאת, ניתן לבנות גם על הגג או אפילו בסלון הדירה. הכול תלוי ברצונות של הלקוח, מעבר לפינוק שהיא תספק לכם, היא תשפר את הנוף של הבית בצורה משמעותית. והיא תעניק מראה של ניקיון ורעננות לגן או לכל מקום שבו היא נמצאת.
 

מה תקבלו אצלנו?

 
שיפוץ ושיקום מאפשרים חידוש של בריכת השחיה וחוסכים הוצאות בלתי רצויות. באמצעות פעולות מן הסוג הזה ניתן להשביח את ערך הנכס, להכשיר בריכה שלא הייתה בשימוש ולשפר באופן משמעותי את איכות החיים.
 
 

כיום ניתן ליהנות מסל שירותים רחב הנכלל במסגרת שיקום בריכות שחייה ושיפוץ בריכות פרטיות:


  • שיקום בריכה בכל גודל ובכל צורה
  • תיקון בריכות שחיה
  • עבודות בפיקוח צוות מומחים
  • התמחות בבניית ברכות פרטיות, חצי אולימפיות ואולימפיות
  • בניית בריכת שחייה ציבורית ופרטית לפי דרישות הלקוח
 
 
 
שיפוץ בריכות שחייה
 
 
 
 

שיפוץ איכותי ותיקון בריכות שחיה

 
על מנת ליהנות מיתרונות השירות יש להקפיד על מספר שלבים. ראשית, בחירה באפשרות של שיפוץ מבטיחה הנאה מהמתקן לאורך זמן. המשמעות היא דגש על האטרקטיביות של הבריכה ועל ביצוע התאמות לטובת הלקוח והצרכים שלו. שנית, יש לבצע את החידוש תוך שימוש בחומרי איטום איכותיים וחדשניים. חשוב להקפיד גם על תזמון נכון, ניסיון, ידע ומקצועיות.

כפי שניתן לראות, לא כל חברה העוסקת בתחום מסוגלת לענות על הסטנדרטים המחמירים שלנו. מי שזקוק לאיטום יודע היטב עד כמה עיכובים הם נושא דרמטי. צריכת מים העולה באופן משמעותי מחייבת חידוש של הבריכה ושיפוצים כלליים. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן וכעת גם אתם יכולים להצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים.

חברת בריכות סנטר גאה להציע שירותי שיקום ושיפוצים במחירים משתלמים ואטרקטיביים. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו, אנחנו נעמוד לרשותכם בכל רגע נתון ונספק ייעוץ בחינם וללא התחייבות. המטרה שלנו היא לשפר את בריכתכם ולשדרג אותה בהתאם לקריטריונים המודרניים. השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם הנציגים שלנו ונתחיל לעבוד על הבריכה שלכם בהקדם.