בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יצירת אווירה עם תאורה לבריכה

 
התחדשתם בבריכה בחצר? מזל טוב! עכשיו הגיע הזמן להוסיף קצת טעם וצבע לעיצוב החוץ שלכם באמצעות שדרוג התאורה. בניית בריכות שחיה ביתיות מאפשרת לנו ליהנות משפע רחב ביותר של אפשרויות עיצוב ומשחקי אור בחצר שלנו.
 
 

עיצוב בריכות שחיה ביתיות בצורה המשתלבת עם החצר של הבית

 
המראה של חצר הבית בה מותקנת הבריכה מושפע רבות מהבריכה עצמה שתופסת נפח נכבד במרחב של החצר, וחלק נרחב מעיצובה. עיצוב הבריכה צריך להיעשות בצורה שמשתלבת עם העיצוב הטבעי של החצר ומעצימה את היתרונות שלו. למשל, בריכה שממוקמת בפינה נידחת בחצר אינה מבצעת שימוש מלא בפוטנציאל העיצובי שלה ומדובר בהפסד של ממש. כאשר נעצב בריכות שחיה ביתיות, אחד הדגשים החשובים הוא השתלבות עם הריצוף של מדרכות ומשטחי החצר, ובצורה שתואמת את בחירת הצבעים.
 
תאורה לבריכהתאורה לבריכה
תאורת לד לבריכהתאורת לד לבריכה
 
 
 

תאורה סולארית לבריכה הנטענת ביום

 
אחד הפתרונות המדליקים והיצירתיים ביותר להארת השוליים של בריכות שחיה בחצרות בתים הוא תאורה סולארית הנטענת ביום ומאירה את אורה בלילה. היא עובדת על לוח סולארי פשוט שקולט במשך היום את אנרגית השמש ומפיק ממנה חשמל הנצבר בתוך סוללה קטנה. כשהלילה יורד, חיישני אור נותנים למכשיר הוראה להדליק את התאורה הנטענת למשך הלילה ולבצע שימוש בחשמל שהופק מאור השמש במהלך היום. מדובר בניצול חכם וחסכוני של אנרגיה ובתוספת עיצובית נהדרת ומרשימה לכל בריכה וחצר.
 

תאורה פנימית לבריכה

 
האפקט המרשים של המים שנצבעים בצבע הוא אפקט עיצובי ללא תחליף להוספת אווירה לחצר הבית שלכם. בתוך בריכות שחיה בחצרות רבות תוכלו למצוא גופי תאורה שצובעים את כל המים באור או בצבעים שונים.
 
 
 
תאורה לבריכה
 
 
 
 
לעתים אף תוכלו למצוא בריכות ובהם גופי תאורה מחליפי צבעים לפי הגדרת המתקין. האור הזורח מבעד למי הבריכה מוסיף אפקט מרשים ויוקרתי של רוגע ושלווה בחצר הבית שלכם בשעות הערב והלילה, ומאיר את שאר חלקי החצר שנהנים מתאורה מוגברת.
 

הוספת גופי תאורה בשולי הבריכה

 
חשוב לזכור שבתים בהם יש בריכות שחיה מגבירים את הסיכון לנפילה לתוכן בשעות הלילה. על מנת למנוע נפילה לתוך הבריכה, כדאי מאוד להוסיף גופי תאורה מוטבעים באדמה בשולי הבריכה על מנת לסמן לעוברים ולשבים בשטח שליד הבריכה היכן בדיוק נמצאת הבריכה. הדבר חשוב יותר כאשר גוף התאורה הפנימי כבוי או מקולקל. גופי תאורה אלו יוצרים אפקט מרשים של תיחום ואווירה נינוחה ומסודרת בסביבת הבריכה שלכם.
 

הוספת תאורה עילית

 
אופציה נוספת להוספת תאורה עבור בריכות שחיה ביתיות הוא התקנת פרוז'קטור. זהו גוף מאיר חיצוני בחצר הבית שלכם המכוון אל הבריכה עצמה. הפרוז'קטור ייצור אפקט של החזרת אור ויעניק חיונית לכל החצר. בעת התקנת הפרוז'קטור וכיוונו חשוב לבדוק שהוא לא מסנוור את חדרי הבית, והחזרת האור מתבצעת בצורה הרמונית וללא השתקפויות מיותרות.