בריכות סנטר
 
 
 
 
 
4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217513
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחזוקת בריכת שחייה בחורף

 
 

שירות משתלם - דווקא בחורף!

 
בריכת שחייה ביתית יכולה להיות בחירה מושלמת לטווח הארוך ולהעלאת ערך הדירה, כאשר בטווח המיידי ועד סוף חייכם תוכלו לזכות בבריכה פרטית להנאה מיטבית עם הילדים, עם חברים או לבדכם. בריכה פרטית היא פינת גן העדן שלכם אך ללא תחזוקה הולמת היא תהפוך למפגע תברואתי.

 
תחזוקת בריכת שחייה בחורף
 

איכות הבריכה תלויה אך ורק בכם

 
אם נדמה לכם שאחרי שהוקמה הבריכה הפרטית בגינה שלכם נגמרה העבודה, הגיע הזמן שתדקלמו את המשפט "דברים טובים לא באים בקלות". אמנם לא תצטרכו להתאמץ יותר מידי כדי לתחזק אותה אך כן תצטרכו להתמיד ולהשקיע בה כשצריך. אם לא תשקיעו בבריכה המים שלה לא ימשכו אתכם להיכנס, חרקים שונים יכולים להשתלט עליה והופעת צמחים שונים באזור שלה לא רק יוסיפו ללכלוך שלה אלא יהפכו אותה לביצה שתרצו לכסות ולשכוח. תחזוקת בריכה רלוונטית בעיקר בחורף, גם כי לא משתמשים בה וגם כי יש גשמים ובוץ, וזה בדיוק הזמן שלכם לטפל בה.
 

לטפל בציוד השאיבה

 
ציוד שאיבת הבריכה הוא המנוע שמפעיל את הבריכה. הוא זה שממלא את הבריכה והוא זה שמרוקן את הבריכה ולמעשה בלעדיו הבריכה שלכם לא תוכל לפעול. ציוד השאיבה בדרך כלל מחובר לחשמל באופן קבוע ולא כדאי לכם לנתק אות ואו להחזיר אותו כדי להימנע מתאונות ומהרס שלו אך חשוב לכסות אותו היטב כדי שלא יירטב. אם תא השאיבה לא יהיה מוגן מפני הגשם אתם עלולים לשלם מחיר כבד בהרס שלו. בכל מקרה אם החלטתם להתעסק איתו ודאו שהוא מנותק מהחשמל.
 

להשאיר את המים או לרוקן?

 
  • יש אנשים שיבחרו לרוקן את המים של הבריכה בחורך ויש כאלו שיחליטו להשאיר אותם. ממה זה נובע? לכל אחד יש את השיקול שלו. חלק יחליטו לרוקן אותה כי הם בכל מקרה לא הולכים להיכנס בחמשת או ארבעת החודשים הקרובים ולא אכפת להם מבזבוז מים מאסיבי של מילוי מחדש פעם או פעמיים בשנה. יש כאלו שירצו להיכנס אליה גם בחורף ולכן יחליטו להשאיר את המים בתוכה.

  • אם בחרתם לרוקן אותה הרווחתם אפשרות טובה לנקות אותה באופן יסודי. זה הזמן לקרצף אותה וכדאי לבצע זאת רק לאחר החורף. בזמן החורף, פשוט תדאגו שהיא מכוסה ושלא יגיע אליה בוץ או עלים שנושרים.

  • אם החלטתם להשאיר את המים בתוך הבריכה חשוב להפעיל את מערכת הסינון גם בעונת החורף. אם לא תפעילו אותה היא יכולה להתנוון ממש כמו מנוע של רכב שלא פועל הרבה זמן. הפעלה אחת ליום למשך 4 או 6 שעות תהיה מספקת.

  • כשהבריכה מלאה תמנעו מצב שבו המים יגלשו מהצדדים שלה. אמנם גלישה מועטה לא תעשה נזק אך לאט לאט יכול להיות שהמים יעלו על גדותיהם ויגרמו להרבה בעיות אחרות, בין היתר לניקוז הבריכה.
 

תחזוקת בריכה מתחילה מניקיון

 
יש אנשים שחושבים שאם יש להם בריכה ביתית אז הם חיים בלייף סטייל אחר והם ממש לא הולכים לנקות אותה. מהר מאוד אנשים כאלו יגלו שהבריכה שלהם מלאה בחרקים או בעלים, שימשכו חרקים בהמשך. ניקיון של פעם או פעמיים בשבוע מספק וזה אומר שבסך הכול תצטרכו לעבור עם הרשת כדי לנקות את העלים שנפלו. מומלץ גם להכליר את הבריכה לפחות פעם אחת בחורף כדי למנוע זיהום של המים מכל מה שנפל עליה בתקופת הגשמים.

תחזוקת בריכה היא לא דבר פשוט שלא יודעים איך לבצע אותה. אנחנו בבריכות סנטר מקצועניים בכל ענייני הבריכות הביתיות והציבוריות כבר שנים רבות ואנחנו כאן כדי לתת לכם מהניסיון שלנו. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד שירותכם!

 
זקוקים לשירות תחזוקת בריכות שחייה? צרו קשר והמומחים של בריכות סנטר ישמחו לסייע לכם:
מעוניינים בהקמת בניית בריכת שחייה? צרו קשר עם המומחים של בריכות סנטר לקבלת הצעה יפה!
072-3217513